Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

dla dzieci

Dobranocka "O Smoku Wawelskim"

dla dzieci

Dobranocka "O Smoku Wawelskim"

Dobranocka "O Smoku Wawelskim" - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Spektakl jest jedną z wielu wersji krakowskiej legendy, opowiadającej o królu Kraku, który mieszkał na Wawelu. Wokół zamku rosło i rozwijało się miasto, ludzie żyli tam pracowicie i dostatnio, aż do momentu, kiedy w jednej z jaskiń pod wawelskim wzgórzem zagnieździł się ogromny i straszny smok, który pożerał owce i baranki. Nikt nie znał sposobu na pokonanie smoka, nawet najdzielniejsi rycerze nie mieli dość odwagi, by stanąć do walki ze smokiem.

Lecz nagle, nie wiadomo skąd, pojawił się szewczyk Dratewka, który wpadł na genialny pomysł… Jaki? Tego dowiecie się podczas spektaklu… Przedstawienie jest prezentowane w żywym planie oraz z elementami lalkowymi. Wszystko odbywa się na oczach widzów i na pewno może być inspiracją do dobrej zabawy w teatr w domu czy w szkole. Dużym walorem przedstawienia jest muzyka i piosenki. Scenografia, lalki, kostiumy – B. Banyś muzyka – W. Baran Wystąpi: Artur Gotz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dobranocka "O Smoku Wawelskim"

Było super! Chcemy więcej
Jb 11.03.2023 20:30
Świetna dobranocka. Dzieci zachwycone, a i dorośli też dobrze się bawili. Pan cudowny, fajny wystrój, naprawdę dobry występ.
Magda 11.03.2023 10:56
Nie jest to bajka dla 2-3 letnich dzieci. przynajmniej niektórych. szczególnie takich które łatwo przestraszyć. A spektakl super.
Wab rew 11.03.2023 08:27

Polecane z kategorii dla dzieci