dla dzieci

„Duszek z komina” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

dla dzieci

„Duszek z komina” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

„Duszek z komina” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Duszek z komina" - Teatr Nowy – Zabrze
spektakl w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci

To przezabawna, a jednocześnie pełna mądrości historia Duszka, który po stracie domu spotyka dwa Skrzaty – Poziomka i Stokrotka, podążających do przyjaciela – Skrzata Obłoczka. To przypadkowe spotkanie zmieni dotychczasowy sposób myślenia Duszka – widząc postępowanie druhów, słuchając i stosując się do ich rad pozna wiele ważnych, życiowych zasad dotyczących m.in. bezinteresownej pomocy innemu, utrzymania czystości, czy też… segregacji śmieci!

Spektakl przeplatany dużą ilością piosenek i kolorów będzie wspaniałą zabawą nie tylko dla najmłodszych widzów, ale tak naprawdę dla wszystkich, bo choć jest bajką, to zawarte w nim przesłanie dotyczy nas wszystkich, na co dzień walczących z Hasiosławem Śmieciem, Zarazomirem Bakterią i innymi przeciwnikami zdrowego trybu życia. Muzyka, wyraziste postaci i ważny przekaz edukacyjny – „Duszek z komina” to obowiązkowa pozycja dla dzieci i dorosłych!

Reżyseria i scenografia – Zbigniew Stryj
Kostiumy – Joanna Puk
Muzyka – Bogdan Kisiel
Ruch sceniczny – Katarzyna Najder
Inspicjent/sufler – Edyta Bicz
Fotografie – Paweł JaNic Janicki

Czas trwania: 1 godz. 40 min. (w tym 1 przerwa)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje „Duszek z komina” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

Super super super. Trochę zabawne, a jednocześnie mądre i pouczające dialogi. Oprawa bardzo ciekawa dla młodego widza. Fajne dekoracje, fajne piosenki i chyba wszystko fajne.
Bardzo zabawny i pouczający
Wspaniały spektakl dla dzieci Świetna gra aktorska śmieszne stroje Cudna atmosfera i pouczająca treść bajki Dzieci wyszły zachwycone Polecamy i dziękujemy
Super . Pouczające przedstawienie.
Fantastyczna sztuka, pełna piosenek z humorem sprawiła, że moi synowie 5 i 3 lata usmiechali się mimo choroby a piosenki próbowali odtworzyć kilkukrotnie. Było pouczajaco, ciekawie a czasami nawet bardzo groźnie. Super, polecam :)
Fantastyczne muzyczne przedstawienie dla dzieci. Moje córki 5 i 11 lat były zachwycone. Przedstawienie uświadamia dzieciom co naprawdę w życiu jest wazne:przyjaźń, ekologia, zasady ruchu drogowego itp. POLECAM

Polecane z kategorii dla dzieci