dla dzieci

Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja

dla dzieci

Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja

Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na świąteczny koncert, który poprowadzi nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj!

Na scenie wystąpią jego najbardziej uzdolnione elfy, a w repertuarze znajdzie się wiele znanych i lubianych piosenek z popularnych bajek animowanych takich jak Smerfy, Gumisie czy Trolle. Elfowi muzycy zabiorą dzieci na spotkanie z sympatycznym ogrem Shrekiem, nieustraszoną Vaianą i Elsą z Krainy Lodu. Dzieci będą mogły również odśpiewać świąteczny hit „Jingle bells” w polskiej wersji językowej.

Figlom, psotom i śmiechom nie będzie końca! To będzie czas pełen niespodzianek w niezwykłej świątecznej atmosferze!

Elfy zadbały również o to, by najmłodsi mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, przygotowując prezentację wybranych instrumentów muzycznych. Tak, tak! Wszystkie utwory będą grane na żywo przez orkiestrę! Zabawa przy bajkowych przebojach w takim wykonaniu z pewnością sprawi przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

I jeszcze jedna, bardzo ważna informacja: Święty Mikołaj zdradził nam, że będzie mu bardzo, ale to bardzo miło jeśli jego mali goście przyjdą przebrani za ELFY ! �

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja

Występ strasznie krótki, tylko 45 minut. W ciemnym zimnym kościele gdzie niewiele było widać. Piosenki co prawda dla dzieci z bajek ale aranżacja bardzo słaba, bardziej dla dorosłych. Określenie elfowa orkiestra na wyrost, 3 śpiewające Panie i jeden Pan. Występ nie warty swojej ceny, nie polecam.

Polecane z kategorii dla dzieci