dla dzieci

Festiwal Dobrej Energii “Cudnolandia”

dla dzieci

Festiwal Dobrej Energii “Cudnolandia”

Festiwal Dobrej Energii “Cudnolandia” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

To konkurs wokalny dla dzieci i młodzieży. W imprezie zaprezentują się 34 wokalistki w 3 kategoriach wiekowych. 27 kwietnia od 10.00 przesłuchania i o 16.30 koncert galowy (wejściówki w Browarze B.).

Jak piszą organizatorzy, czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dla naszych dzieci”: Poprzez piosenki chcemy przypominać na czym polegają relacje międzyludzkie, gdzie istnieją granice między dobrem i złem. Chcemy wyczulić dzieci i młodzież na problemy środowiska, nietolerancji, zobojętnienia oraz znieczulicy, a także nauczyć odpowiedzialności za swoje czyny i namawiać do interakcji społecznej, ciągłej pomocy słabszym i czynienia dobra.

Chcielibyśmy, aby to przedsięwzięcie wpisało się w festiwalową tradycję Włocławka. Zamierzamy wypromować nasze miasto jako miejsce, w którym rozbrzmiewają piosenki dla dzieci. Równocześnie chcemy upowszechniać dorobek naszych rodzimych twórców, czyli autora tekstów Jacka Cudnego oraz kompozytora Grzegorza Walczaka, jak i muzyków, którzy biorą czynny udział w projekcie CW 4KIDS. W skład zespołu wchodzą włocławscy muzycy, jak również śpiewające dzieci, które przez lata będą zastępowane kolejnym pokoleniem rozśpiewanych artystów.

Partnerzy: Fundacja PZU, KDBS

Sponsorzy: Superfost, Urząd Miasta

Jury: Aneta Figiel, Leszek Miliński, Tadeusz Seibert

27 kwietnia 2019

10.00 Przesłuchania konkursowe (wstęp wolny)

16.30 Koncert galowy z udziałem laureatów i zespołu CW4KIDS (obowiązują bezpłatne wejściówki – do odbioru w Browarze B.)

Więcej: www.festiwalCUDNOLANDIA.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Dobrej Energii “Cudnolandia”

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci