dla dzieci

Figle Trzech Świnek

dla dzieci

Figle Trzech Świnek

Figle Trzech Świnek - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Latająca Scena Retro Dzieciom zaprasza na poranek teatralny: "Figle Trzech Świnek".

Obsada:

Kiki - Monika Rychwalska

Sisi - Marta niemira

Bibi - Anna Sobkowicz-Folle

Walter - Małgorzata Gancarz

Włóczykij - Jolanta Kawczyńska

Pirat - Łukasz Rogowiecki

Miejsce spektaklu: Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. Żeromskiego 8, Sochaczew, godzina 12.00

Cena biletu 10 zł

Rezerwacje biletu również pod numerem telefonu: 46/8622502, 668850337

www.sck.sochaczew.pl

Opis spektaklu:

Kiki lubi podróżować. Pomaga jej w tym fantazja. Uwielbia dalekie kraje, tańczyć i śpiewać. Jest śliczna i wszyscy ją lubią. Kiki nie znosi sprzątać i ma ciągle przez to problemy. Pewnego dnia zostanie naukowcem. Bibi jest jeszcze mała. Chodzi do pierwszej klasy, stoi zawsze z tyłu, mało mówi, bo jest nieśmiała. Wszystkiego się boi i się jąka. Kiedyś zostanie premierem! Sisi, to „kujonka”. Ma same piątki, wszystko wie. Każdemu pomoże. Ale nosi okulary… których strasznie się wstydzi. Jak już będzie duża, to je zdejmie i będzie występować na dużej scenie. Walter ma 9 lat, próbuje zwrócić na siebie uwagę i… psuje wszystko, co popadnie. Rozrabiaka straszny. Dorośli się martwią, co z niego wyrośnie… a on jeszcze nie potrafi rozmawiać z rówieśnikami. Czuje się samotny. Kiedyś będzie śmiał się ze swoich dziecięcych wybryków i zostanie adwokatem! Dorosnąć pomogą im dorośli. Mądry Włóczykij, który dużo w życiu widział i potrafi zintegrować niesforną grupę rozrabiaków oraz Pirat. Muzyczny Pirat, który porwie do tańca i ukoi myśli. Znamy takie charakterki? Ależ oczywiście, z życia codziennego wzięte…

Tymczasem na Latającej Scena Retro Dzieciom – zwariowana na punkcie teatru, literatury i przede wszystkim dzieci – grupa artystyczna SCK, postanowiła uporać się z problemami maluchów poprzez wspólną, teatralną zabawę. W tym celu Teatr SCK sięgnął po bajkę o „Trzech Małych Świnkach” Jennifer Greenway oraz po znane wszystkim piosenki Jacka Cygana, Majki Jeżowskiej, a także „Śpiewnik Muminków”.

Trzy świnki napotykają wilka. Boją się go, a jakże! Włóczykij jednak, przynosząc trochę piosenki i tańca, dodaje świnkom otuchy. Co to za taniec, i co tak naprawdę trapi trzy małe świnki i… wilka oczywiście, dowiedzieć się mogą nasi milusińscy na kolejnych spotkaniach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Figle Trzech Świnek

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci