dla dzieci

Figle Trzech Świnek

dla dzieci

Figle Trzech Świnek

Figle Trzech Świnek - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Latająca Scena Retro Dzieciom zaprasza na poranek teatralny: "Figle Trzech Świnek".

Obsada:

Kiki - Monika Rychwalska

Sisi - Marta niemira

Bibi - Anna Sobkowicz-Folle

Walter - Małgorzata Gancarz

Włóczykij - Jolanta Kawczyńska

Pirat - Łukasz Rogowiecki

Miejsce spektaklu: Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. Żeromskiego 8, Sochaczew, godzina 12.00

Cena biletu 10 zł

Rezerwacje biletu również pod numerem telefonu: 46/8622502, 668850337

www.sck.sochaczew.pl

Opis spektaklu:

Kiki lubi podróżować. Pomaga jej w tym fantazja. Uwielbia dalekie kraje, tańczyć i śpiewać. Jest śliczna i wszyscy ją lubią. Kiki nie znosi sprzątać i ma ciągle przez to problemy. Pewnego dnia zostanie naukowcem. Bibi jest jeszcze mała. Chodzi do pierwszej klasy, stoi zawsze z tyłu, mało mówi, bo jest nieśmiała. Wszystkiego się boi i się jąka. Kiedyś zostanie premierem! Sisi, to „kujonka”. Ma same piątki, wszystko wie. Każdemu pomoże. Ale nosi okulary… których strasznie się wstydzi. Jak już będzie duża, to je zdejmie i będzie występować na dużej scenie. Walter ma 9 lat, próbuje zwrócić na siebie uwagę i… psuje wszystko, co popadnie. Rozrabiaka straszny. Dorośli się martwią, co z niego wyrośnie… a on jeszcze nie potrafi rozmawiać z rówieśnikami. Czuje się samotny. Kiedyś będzie śmiał się ze swoich dziecięcych wybryków i zostanie adwokatem! Dorosnąć pomogą im dorośli. Mądry Włóczykij, który dużo w życiu widział i potrafi zintegrować niesforną grupę rozrabiaków oraz Pirat. Muzyczny Pirat, który porwie do tańca i ukoi myśli. Znamy takie charakterki? Ależ oczywiście, z życia codziennego wzięte…

Tymczasem na Latającej Scena Retro Dzieciom – zwariowana na punkcie teatru, literatury i przede wszystkim dzieci – grupa artystyczna SCK, postanowiła uporać się z problemami maluchów poprzez wspólną, teatralną zabawę. W tym celu Teatr SCK sięgnął po bajkę o „Trzech Małych Świnkach” Jennifer Greenway oraz po znane wszystkim piosenki Jacka Cygana, Majki Jeżowskiej, a także „Śpiewnik Muminków”.

Trzy świnki napotykają wilka. Boją się go, a jakże! Włóczykij jednak, przynosząc trochę piosenki i tańca, dodaje świnkom otuchy. Co to za taniec, i co tak naprawdę trapi trzy małe świnki i… wilka oczywiście, dowiedzieć się mogą nasi milusińscy na kolejnych spotkaniach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane