dla dzieci

Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing

dla dzieci

Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing

Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale to bardzo rozległa dziedzina nauki. Śpiew, taniec i nietuzinkowe przeboje muzyczne sprawiają, że dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem nauczą się dbałości o stan środowiska. Razem z Kroplewną i Franią Recykling poznamy cztery żywioły i zagrażające im niebezpieczeństwa. Wspólnie poszukamy metod na ich uratowanie.

Zakup biletów ze zniżkami w ramach Karty Dużej Rodziny, Wołomińskiej Karty Mieszkańca oraz Wołomińskiej Karty Seniora możliwy wyłącznie w kasie MDK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing

Plastikowe krzesła na jednym poziomie, dorośli zasłaniali dzieciom. Ogólne wrażenie bardzo dobre, fajne efekty świetlne no i temat bardzo aktualny, edukacyjny, chociaż młodsze dzieci nie do końca rozumiały. Ogólnie na plus.
Moja córeczka zachwycona😊 było kolorowo, bajkowo i ciekawie. Jeszcze nie raz przyjedziemy na spektakl
Przedstawienie nie przypadło Nam do gustu. Muzyka była bardzo głośno przez co ciężko było zrozumieć co śpiewają a to było kluczowe dla sensu przedstawienia. Wokalnie kiepsko.
Super przedstawienie🙂
Bardzo ciekawe i mądre przedstawienie

Polecane z kategorii dla dzieci