dla dzieci

Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

dla dzieci

Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w wykonaniu Teatru Petarda

W tym roku spektakle mikołajowe w Nowohuckim Centrum Kultury w nowej odsłonie! W poszukiwania Świętego Mikołaja zaangażuje najmłodszych Teatr Petarda. Zespół składający się z krakowskich aktorów: Agnieszki Kolanowskiej (Teatr Figur), Aleksandry Kowalczyk (Teatr Nowe Przestrzenie), Pawła Wolsztyńskiego (Bałtycki Teatr Dramatyczny) oraz Pawła Plewy (Teatr Barakah) został założony przez aktora i reżysera Dariusza Szymora po to, by nieść radość dzieciom i rodzicom.

Czy Mikołaj lubi ciepłe kraje? Jaki największy prezent zapakowali asystenci świętego Mikołaja? O co nieustannie kłóci się elfka z reniferem? Odpowiedzi na te pytania oraz solidna dawka teatralnej zabawy na wysokim poziomie już w grudniu na Scenie NCK! Niezwyczajne dekoracje, barwne kreacje aktorskie oraz wspólne śpiewanie mikołajkowych piosenek – wszystko to stworzy niesamowity nastrój zimy i świąt.

Scenariusz i reżyseria – Dariusz Szymor

Scenografia i kostiumy – Natalia Kucia - Szymor

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gdzie jesteś Mikołaju? - spektakl w  wykonaniu Teatru Petarda

Spektakl ok, aczkolwiek spodziewałem sie wiecej akcentow świątecznych. Spekatakl dla dzieci 4+
Porównując zeszłoroczny spektakl, ten w moich oczach wypadł słabo. Ale dzieci zachwycone!
Spektakl nieodpowiedni dla dzieci w wieku 2-4 lat, raczej od 7 lat, ale nie było na ten temat informacji przy zakupie biletów. Na scenie chaos, aktorzy krzyczą, zawodzą, dzieci się boją, wtulają w rodziców, niektóre płaczą, a reakcja aktorów na publiczność żadna... Scenariusz właściwie o niczym, nic mądrego dzieci nie wyniosą z fabuły. Słaba organizacja imprezy, czekaliśmy za długo na prezent, dzieci były już strasznie znudzone i zawiedzione, prawie rozniosły salę.
Nie podobało się nam, zdecydowanie za głośne, dużo dzieci płakało. Scenariusz też nam się nie podobał, oczekiwaliśmy czegoś innego, zdecydowanie Nie!

Polecane z kategorii dla dzieci