dla dzieci

Grudniowy gość - Teatr Banasiów

dla dzieci

Grudniowy gość - Teatr Banasiów

Grudniowy gość - Teatr Banasiów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Grudzień. Codziennie, po zachodzie słońca, kiedy niebo stawało się intensywnie niebieskie, na conocny spacer wyrusza niezwykła i magiczna rodzina. Tatuś Jaskrawość i mama Lśnienie pokazywali maleńkiej Iskiereczce miejsca gdzie, już za chwilę i samodzielnie, będzie musiała zapalić maleńkie lampeczki. One to oświetlą drogę i poprowadzą wprost do tych, którzy niecierpliwie czekają na niezwykłego i tajemniczego gościa. Trudne to zadanie i nie wolno się pomylić. Pomoże jej w tym Świetlik – on ma spis wszystkich, do których musi trafić grudniowy gość.

Na niebie lampeczki same układają się w piękną aleję, ale na ziemi? Wszystkie krzaczki są do siebie podobne, bardzo dużo drzew, można się łatwo zgubić. Najpierw złą drogą poszedł Świetlik i wpadł do norki, w której mieszka krasnoludek Odludek. Iskiereczka bez Świetlika też pogubiła drogi. Noc się niedługo skończy, a światełka jeszcze nie rozstawione. A te, które udało się postawić kot Psot, tak dla zabawy, przestawia i miesza. A te, których kot nie zauważył, ptak Dziwak kradnie. Zrobił się taki bałagan, że nawet pory roku i miesiące się pogubiły. Kto posprząta ten bałagan? Może krasnoludek Odludek wreszcie zatęskni za grudniowymi świętami?

Czy Iskiereczka i Świetlik ustawią światełka?

Czy Iskiereczka wróci do swoich rodziców?

Czy Grudniowy Gość trafi do tych, którzy na niego czekają?

Czy wiemy po co zapalamy lampki na choince?

Napisał: Wojciech Banaś muzyka: Malwina Wochna

Produkcja: Agnieszka Banaś

Po spektaklu prezenty dla dzieci, zakupione przez opiekunów, rozdaje na scenie Święty Mikołaj.

#

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grudniowy gość - Teatr Banasiów

słaby spektakl. To pzredstawienie to jakaś zenada. Nie polecam.zapewne opinia i tak się nie pojawi a szkoda bo dzieki niej wiele osób mogloby spędzic czas milej na na tym speklatklu. ogladamy duzo ,korzystamy z oferty teatralnej i to co zobaczyłysmy w sobote to było poniżej poziomu artystycznego
Dzieci były zachwycone polecam

Polecane z kategorii dla dzieci