dla dzieci

Imieniny Św. Mikołaja

dla dzieci

Imieniny Św. Mikołaja

Imieniny Św. Mikołaja - Bilety na wydarzenie dla dzieci

IMIENINY ŚW. MIKOŁAJA
Uwaga Dzieci i Rodzice!
Tym razem muzyczno-teatralny duet JaHa zabierze Młodych Widzów do Laponii!

Teatr Kamienica i muzyczno-teatralny duet JaHa zapraszają na czwartą bajkę z cyklu BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ
Św. Mikołaj rozdał już prezenty wszystkim dzieciom na świecie. Zasiadł teraz wygodnie w fotelu i popija gorącą herbatę z miodem. Już za chwilę uda się na zasłużony odpoczynek. Nagle porywisty, zimowy wiatr przywiewa śnieżynkę Biały Puszek! Trochę szalona i dziwna z początku śnieżynka ląduje wprost na podwórzu św. Mikołaja…
Co wyniknie z tego nieoczekiwanego spotkania? Jeśli chcecie się dowiedzieć, przybywajcie do ośnieżonej Małej Kamienicy! Tylko u nas dowiecie się skąd wziął się św. Mikołaj i jak przygotowuje się prezenty w dalekiej Laponii. Wraz z Białym Puszkiem zaśpiewacie zimową piosenkę, wystąpicie w mikołajowej orkiestrze symfonicznej i sprawdzicie, kto z Was mógłby zostać św. Mikołajem. Razem odkryjemy tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.
Uwaga! Niespodzianką dla imieninowych gości będzie pokaz mody mikołajowej!
Pamiętajcie, że imieniny św. Mikołaja w Małej Kamienicy trwają całą zimę! Zapraszamy wszystkich, którzy mają przepustkę ze stemplem. Stemplem z napisem: WYOBRAŹNIA!
SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT

Autor: Hanna Kochańska, Jacek Zawada
Reżyseria i scenariusz: Hanna Kochańska, Jacek Zawada
Opracowanie muzyczne: Mateusz Dębski
Scenografia i kostiumy: Dora Krincy
Asystent scenografa: Kajetan Krynicki
Autor zdjęcia plakatowego: Rafał Latoszek
Obsada: Hanna Kochańska i Jacek Zawada

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Imieniny Św. Mikołaja

przedsawienie ubogie w obsade nie warte tych pieniędzy, dziecko sie udziło, nie polecam
Wpaniałe przedstawienie dla dziecka 3-7 lat (dla starszych chyba byłoby już troszkę za infantylne). Jedyne, co bym poprawiła to symboliczny cukierek, którego Mikołaj powinien dać dzieciom gdy obiecuje słodycze, a nie wraca z pustą ręką, mówiąc, że elfica poszła i niczego nie zostawiła dla dzieci;)

Polecane z kategorii dla dzieci