spektakl

Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ

spektakl

Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ

Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ - Bilety na spektakl teatralny

Ja, Maluch i morze - SCENA MAŁEGO WIDZA Z TEATREM BAJ - Warszawa Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66 | Kupuj Bilety Online

Morza nie da się opowiedzieć. Każdy musi odkryć je sam. Najlepiej z wyobraźnią i wielką ciekawością – wtedy można dotrzeć najgłębiej i zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, a nawet na dnie. I wtedy będzie to nasze własne, najwłaśniejsze morze.
Spektakl zabiera dzieci w niezwykłą podróż z pięcioletnią bohaterką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem, fiatem 126 p, w głąb morza. Mogą poznać jego mieszkańców i morskie tajemnice. Dorosłym natomiast przypomni lata osiemdziesiąte, na które, być może, spoglądają z nostalgią. Mamy nadzieję, że jednych i drugich oczaruje tym, co w teatrze lalek najlepsze, czyli sztuką animacji.

Spektakl od 4 lat

Twórcy Twórcy
autorzy: Elżbieta Chowaniec i Marek Zákosteleckýreżyseria i scenografia: Marek Zákosteleckýdramaturgia: Elżbieta Chowaniecmuzyka: Vratislav Šrámekchoreografia: Aneta Jankowskaasystent reżysera: Robert Płuszkapremiera: 20 maja 2018
Obsada:
Izabela ZachowiczElżbieta BielińskaMarta Gryko-SokołowskaAneta PłuszkaAndrzej BocianMarcin MarcinowiczPiotr Michalski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Przedstawienie było wspaniałe, świetnie zagrane, fantastyczny pomysł :) Naszej całej rodzinie bardzo się podobało :) organizacyjnie bardzo dobrze, bez żadnych zastrzeżeń :)

PROMOCJA DNIA

-25%

Płock
28.02.2020 19:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia