dla dzieci

Jak się żyje na Antypodach - Nowa Zelandia // Przez siedem kontynentów

dla dzieci

Jak się żyje na Antypodach - Nowa Zelandia // Przez siedem kontynentów

Jak się żyje na Antypodach - Nowa Zelandia // Przez siedem kontynentów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Przez siedem kontynentów - Jak się żyje na Antypodach - Nowa Zelandia

prowadzenie: Ania i Marcin Szymczakowie
Dla dzieci powyżej 5 lat.

OPIS POKAZU:
Wybierzemy się podróż na kraniec świata – do krainy marzeń, maoryskich mitów, fenomenalnych krajobrazów... Będziemy jako jedni z pierwszych na świecie witać dzień, spacerując klifowymi wybrzeżami Pacyfiku. Zabiwakujemy na skraju lodowca u stóp najwyższej góry Nowej Zelandii – Mt. Cook. Zobaczymy pierwotną przyrodę – jurajskie lasy z tysiącletnimi drzewami kauri i drzewiastymi paprociami, wieloryby i lwy morskie oraz będziemy podglądać pingwiny. Poznamy zwyczaje oraz egzotyczną kulturę maoryską.

UWAGA! 
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jak się żyje na Antypodach - Nowa Zelandia // Przez siedem kontynentów

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci