dla dzieci

Jazz dla dzieci #3. Szarp pan bas 12.06

dla dzieci

Jazz dla dzieci #3. Szarp pan bas 12.06

Jazz dla dzieci #3. Szarp pan bas 12.06 - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr
sala: Marzyciel, parter

Fundacja EuroJAZZ i Dom Kultury Kadr zaprasza na spotkanie muzyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat. Uczymy najmłodszych (i ich rodziców!), jak rozumieć i czerpać przyjemność ze słuchania muzyki jazzowej.

Gitara basowa powstała, żeby ułatwić życie basistom. Pierwsza skonstruowana przez genialnego Leo Fendera nosiła nazwę Precision (Precyzja), ponieważ posiadała progi i dzięki temu muzyk nie miał kłopotów z intonacją. Z biegiem lat gitara basowa stała się równorzędnym instrumentem w jazzie, zwłaszcza w jazzie nowoczesnym i fusion.

Magdalena Gołębiowska – wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Jerzy Szczerbakow – gitarzysta basowy. Przez 3 lata student Piotra Żaczka oraz w latach 2015-2021 uczestnik Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych. W latach 2013-2019 lider Drake Ramoray Band. Obecnie członek istniejącej od 2018 roku Bunch of Chairs Orchestra

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jazz dla dzieci #3. Szarp pan bas 12.06

Świetni prowadzący, polecam!
Agnieszka 14.06.2022 17:50

Polecane z kategorii dla dzieci