Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Jazz dla dzieci. #6 Król jazzu: Saksofon

dla dzieci

Jazz dla dzieci. #6 Król jazzu: Saksofon

Jazz dla dzieci. #6 Król jazzu: Saksofon - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Marzyciel
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Metalowy, skonstruowany w XIX w. przez Alfreda Saxa instrument należy do grupy instrumentów… drewnianych! Dzieci dowiedzą się, dlaczego tak jest, usłyszą, jak szeroka jest paleta emocji wyrażanych przez saksofon: od romantycznych ballad przez energetyczne improwizacje, aż do dzikich free jazzowych dźwięków. Saksofon uważany jest obok trąbki za najbardziej jazzowy instrument.

Magdalena Gołębiowska – wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Marcin Odyniec – gra na saksofonach: sopranowym, altowym i tenorowym, flecie prostym oraz gitarze klasycznej i elektrycznej. Doskonale odnajduje się w wielu rodzajach muzyki: od jazzu i muzyki klasycznej przez funk, pop i rock, od projektów solowych poprzez klasyczne i jazzowe zespoły i muzykę orkiestrową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jazz dla dzieci. #6 Król jazzu: Saksofon

Super występ !!
Beata 03.10.2022 09:31

Polecane z kategorii dla dzieci