dla dzieci

Jerz Igor

dla dzieci

Jerz Igor

Jerz Igor - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Koncert w ramach festiwalu „Mili-Gramy” organizowanego przez Dom Kultury "Praga" przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga Północ oraz Centrum Praskim KONESER .
To nasza propozycja na muzykę i zabawę dla dzieci.
„Mili-Gramy” zagościły na stałe w ofercie kulturalnej warszawskiej Pragi.
Zapraszamy 6 września 2020 r. o godz.16.00 w Centrum Praskim KONESER, na dziedzińcu, Pl. Konesera 1.
Prowadzenie – Agnieszka Szydłowska.
Ze względów bezpieczeństwa prosimy o wcześniejsze przybycie. Wstęp na koncert do godz.15.30. Podczas koncertu wejście nie będzie możliwe. Wymagane są maseczki.

Jerz Igor to wyjątkowe zjawisko, zespół tworzący barwną muzykę, którą pokochały dzieci i dorośli. Za sukcesem projektu stoją Jerzy Rogiewicz i Igor Nikiforow, którzy tworzą wspólnie muzykę od 2014 roku. Na swoim koncie mają już dwie długogrające płyty: „Mała Płyta” (2014) i „Zimą” (2015). Przy pracy pomagają im przyjaciele, będący jednocześnie wspaniałymi tekściarzami, między innymi Joanna Halszka Sokołowska, Natalia Fiedorczuk, Grzegorz Uzdański, czy Antonina Stasiuk. Na 2020 rok zespół zapowiada wydanie nowej płyty, której punktem wyjścia będą opowieści o emocjach. “Nuda” jest pierwszym singlem z nowego krążka, a tekst do piosenki napisała Dorota Masłowska. Teledysk do piosenki wyreżyserowała Emi Buchwald, autorka wielokrotnie nagradzanego dokumentu “Nauka”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jerz Igor

Jerz Igor zawsze trzyma poziom Świetny koncert!
Bardzo fajny koncert, nke tylko dla dzieci :-)

Polecane z kategorii dla dzieci