dla dzieci

KILOGRAM LITER - warsztaty dla dzieci

dla dzieci

KILOGRAM LITER - warsztaty dla dzieci

KILOGRAM LITER - warsztaty dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

KILOGRAM LITER

zabawy z ruchem i dźwiękiem dla rodzin z dziećmi 3-6 lat.

Czy wiecie jak brzmi kilogram liter? A może chcielibyście go zatańczyć? Niemożliwe!? Z nami wszystko jest możliwe i zmienia się w świetną zabawę, wypełnioną sztuką i pozytywnymi emocjami.

Zapraszamy serdecznie rodziny do wspólnego, ruchowo-wokalnego działania. Warsztaty będą doskonałą okazją nie tylko do tego, żeby poznać lepiej litery, które mają swoją wagę, mieszkają gdzieś w naszym ciele i mogą brzmieć na różne sposoby. Nasze spotkanie to także twórczo spędzony czas, w którym pogłębiamy relacje, wzmacniamy więzi rodzinne, poszukujemy mocy w sobie i swoich dzieciach oraz odkrywamy jak wspaniale jest razem działać, bawić się i odkrywać świat.

Inspiracją do zajęć jest z jednej strony fascynacja dziecięcą wyobraźnią i kreatywnością, z drugiej - potrzeba poszukiwania kontaktu, radości z bycia blisko i zacieśniania więzi nadszarpniętych pandemicznym czasem.

Warsztaty poprowadzą dwie wspaniałe artystki, które od lat rozwijają się w obszarze działań artystycznych z dziećmi. Monika Kiwak - tancerka, pedagożka i jedna z najbardziej niezwykłych edukatorek tańca dla dzieci w Polsce oraz Halina Chmielarz - aktorka, edukatorka, nauczycielka ruchu, głosu i wrażliwości. To one będą przewodniczkami po świecie tańca, śpiewu i emocji oraz poprowadzą wszystkich - zarówno dzieci, jak i dorosłych, przez działania ruchowo-głosowe, dające wytchnienie dla ciała i umysłu oraz gwarantujące dobrą, rodzinną zabawę.

Zapraszamy do udziału w warsztatach dzieci, wspólnie z rodzicami. Ponieważ będziemy działać ruchowo - zachęcamy do ubrania się w wygodny, niekrępujący ruchów strój. Działamy w skarpetkach. Pobrudzimy się pastelami.

koncepcja: Monika Kiwak, Halina Chmielarz, Alicja Morawska-Rubczak.

prowadzenie : Monika Kiwak, Halina Chmielarz.

dla Garnizonu Sztuki 2021 - dla dzieci z dorosłymi

Warsztat na żywo-w sali teatru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KILOGRAM LITER - warsztaty dla dzieci

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci