dla dzieci

KLUK - TEATR ANIMACJI w POZNANIU

dla dzieci

KLUK - TEATR ANIMACJI w POZNANIU

KLUK - TEATR ANIMACJI w POZNANIU - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Prosta historia. Czarny kruk o mrocznym imieniu Kara Boska należy do znamienitego rodu kruków, które od pokoleń z dumą i wśród łez rozpaczy zwiastowały śmierć żywym istotom. Kara Boska jest młodym ambitnym adeptem sztuki zwiastowania, jednak ma dość istotny problem: wadę wymowy! Kara Boska nie wymawia „r”. A zwiastowanie „śmielci i globu” przez „czalnego kluka” może budzić w najlepszym razie szereg nieporozumień, w najgorszym zaś politowanie i śmiech. Kruk-Kluk dostaje od swojego wuja ostatnią szansę. Ma skutecznie nazwiastować co trzeba pierwszemu napotkanemu stworzeniu. I tak się akurat składa, że tym stworzeniem jest pogrążony w depresji Ślimak. Co wyniknie ze spotkania tych dwojga? My – twórcy – wiemy jedno. Świat obojga zadrży w posadach i stanie na głowie, a niemożliwe stanie się możliwe. Będzie śmiesznie i strasznie, refleksyjnie i głupio-mądrze, czyli tak jak lubimy najbardziej.

reżyser: Artur Romański
scenograf: Igor Fijałkowski
kompozytor: Stanisław Pawlak

obsada:
Igor Fijałkowski
Artur Romański
Stanisław Pawlak (muzyka na żywo)
reżyseria światła: Michał Krugiołka
asystentka reżysera: Karolina Okurowska (AST Wrocław)

Spektakl z muzyką na żywo.
Preferowany wiek Widzów: od 8 lat

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty!

Jak mówić wyraźnie?- warsztaty z dykcji.

Każdy, kto chce być dobrze zrozumiany powinien zadbać o prawidłową mowę. W trakcie warsztatów będziemy doskonalić aparat głosowy, szkolić oddech, wzmacniać tembr głosu, a także wykonywać szereg ćwiczeń, które pomogą innym usłyszeć, co mamy do powiedzenia. Podczas ćwiczeń bez konsekwencji dzieci będą mogły pokazać język.

Uczestnicy w trakcie zajęć dowiedzą się:
• Jak poprawnie oddychać?
• Jak wzmocnić siłę głosu?
• Jak osiągnąć doskonalą dykcję?

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Sztuk- absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy aktorskiej i warsztatowej m.in. z emisji głosu, wyrazistości mowy i reżyserii.

Czas trwania: 45 minut

Zapisy
mailowo: kasa@mik.waw.pl lub telefonicznie: 22 586 42 59

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: KLUK - TEATR ANIMACJI w POZNANIU

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci