dla dzieci

Czarodziej

dla dzieci

Czarodziej

Czarodziej - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować?

Katarzyna Walczak jako Mama
Dominika Łysakowska jako Julia
Julian Waglewski w roli Pajaca
oraz Wojtek Rotowski jako Czarodziej

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

12.12.2021, 11:00 Teatr Palladium
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Czarodziej

Świetny spektakl, efektowny i widowiskowy a jednocześnie "przemycający" proste prawdy o życiu: magia może być wszędzie jeśli tylko dasz jej szansę 🙂 na spektaklu bawiła się świetnie zarówno nasza pięcioletnia córeczka jak i my, rodzice 😉
Zdecydowanie polecamy. Byliśmy z dwulatką i była oczarowana. Idealna długość (godzina). Trochę tańca, trochę śpiewu i mnóstwo magii. Dla dzieciaków idealne. Minus jedna gwiazdka za zbyt ciasno ustawione krzesła. Tutaj jestem zdecydowanie na nie. Rozumiem konieczność maksymalizacji zysku, ale ledwo się dało przecisnąć, żeby usiąść.
o ile światło, sztuczki, scenografia są dopracowane o tyle sam scenariusz mało ciekawy wręcz nudny. Ogólne wrażenie do ceny wypada słabo. Widownia ustawiona ma płasko - porażka dzieci nic nie widziały. Płaciłam ponad 50 zł za bilet.
Super! Dzieci były zachwycone.
Przepiękny spektakl! Elementy iluzji, akrobacji cyrkowych, robiące piorunujące wrażenie efekty specjalne, nowoczesny maping, a wszystko ubrane bardzo zgrabnie w refleksyjne opowiadanie o zanikaniu magii z naszego życia. Może nie zawsze lepiej jest wiedzieć i rozumieć wszystko? Polecam małym i dużym.
Dzieci bardzo zadowolone, oglądały przejęte i cały dzień się zastanawiały jak to możliwe......
dziecioskład 05.06.2017 11:20
Jest to coś wspaniałego dla dzieci ale również dorosłych. Zabawa na całego i te "sztuczki magiczki"........
Spektakl niesamowity!!! Każde dziecko powinno je zobaczyć

Polecane z kategorii dla dzieci