dla dzieci

„Karius i Baktus” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

dla dzieci

„Karius i Baktus” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

„Karius i Baktus” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Karius i Baktus" Teatr Lalek "Rabcio" – Rabka-Zdrój
spektakl w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci

Historia dwóch gagatków grasujących w… buzi pewnego chłopca! Rzecz przezabawna i pedagogiczna zarazem – Karius i Baktus to dwie bakterie, które uwielbiają słodycze, a boją się dentysty. A że ich „posiadacz” – Marek – zębów myć nie chce, a cukierki pochłania w ilościach hurtowych, znaleźli prawdziwe „niebo w gębie”.

Żywy plan, animacja różnego rodzaju i wielkości lalek, świetlne czary-mary, a także bańki mydlane. Bakterie skończą marnie, ale na tyle dobrze, że nawet oglądające spektakl maluchy nie będą się bać, za to zęby będą myć częściej.

Spektakl dla dzieci od 3 roku życia.

czas trwania : 50 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Karius i Baktus” - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2019

Bardzo ciekawy spektakl dla dzieci. Świetni aktorzy, scenografia. Teatr Rabcio jak zwykle znakomity
Świetny spektakl! Dowcipny a przede wszystkim świetnie zrealizowany. Zabawa konwencją z przymrużeniem oka - tetr lalki i aktora. A przede wszystkim - spektakl miał wymiar edukacyjny. Bawiliśmy się oboje wyśmienicie - ja i mój 3,5 letni synek.
Od 4 lat mam przyjemność oglądać spektakle festiwalu i zawsze przedstawienia teatru z Rabki Zdroju są najlepsze. Tym razem też tak było. Wesoło i z sensem, a aktorzy b kontaktowi, jeszcze długo po przedstawieniu pozowali do zdjęć. Polecam!!!!
Bardzo udana impreza. Organizacja na najwyższym poziomie, od szatni począwszy po nagłośnienie. Profesjonalni aktorzy. Polecam serdecznie. My na pewno skorzystamy jeszcze nie raz! Dziecko zachwycone!
Spektakl bardzo fajny. Szkoda tylko, że nie ma informacji na stronie o wieku dzieci. Spektakt zdecydowanie jest skierowany do malutkich dzieci.

Polecane z kategorii dla dzieci