dla dzieci

Karolcia. Spektakl muzyczny dla dzieci

dla dzieci

Karolcia. Spektakl muzyczny dla dzieci

Karolcia. Spektakl muzyczny dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W drugim tygodniu ferii zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko!) na wyjątkowy spektakl muzyczny w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia im. J.Dormana z Będzina.

Historia dziewczynki, która zbiegiem okoliczności weszła w posiadanie zaczarowanego koralika spełniającego życzenia, jest czytana przez dzieci z niesłabnącym zainteresowaniem od 60 lat. Dzięki przedstawieniu mali i duzi widzowie na własne oczy zobaczą cuda spełniane przez moc koralika. Karolcia bawi się latając po niebie i stając się niewidzialną, wyczarowuje zabawki i słodycze, płata figle zadziwiając dorosłych i dzieci.

Czy jednak z magii można korzystać bez ograniczeń? Jaki jest koszt spełnienia życzeń? Dziewczynka zauważa, że koralik zmienia ludzi. Kusi ich obietnicą władzy i bogactwa, wywołuje w nich chciwość i niepohamowany apetyt. Jak najlepiej spożytkować moc koralika? Jakie życzenie chcielibyśmy wypowiedzieć do małej, niebieskiej kulki?

Reżyseria Judyta Berłowska
Dramaturgia, projekcje Amadeusz Nosal
Scenografia, kostiumy Ola Żurawska
Muzyka Dawid Rudnicki
Choreografia Michał Cyran
Przygotowanie wokalne Paulina Grochowska
Teksty Piosenek Zuzanna Bojda
Produkcja Patrycja Kundro
Obsada Edyta Dziura, Milena Jabłońska, Paulina Janik, Sara Lech, Karol Gaj, Wojciech Żak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Karolcia. Spektakl muzyczny dla dzieci

za skomplikowana teść jak na przedstawienie dla dzieci
Bardzo dobre wykonawstwo aktorów, trochę słabo jak dla odbiorców, czyli małych dzieci wypadła scenografia. Spodziewałam się bardziej bogatej, kolorowej scenerii, myślę ,że przez małe dzieci byłaby ta bajka jeszcze lepiej odebrana.
Przedstawienie z przesłaniem, niestety aranżacja raczej dla młodzieży niż dla dzieci. Większość dzieci była w wieku 3-12 lat i nie tylko nie były za bardzo zainteresowane, ale też nie wiele zrozumiały.
+Bardzo piekny mądry spektakl i super piosenki
Koralik wzbudził pozytywne emocje i uruchomił wyobraźnię, jednak jak na spektakl dla dzieci to trochę ponuro.
Organizacja spektaklu bardzo dobra. Dzieci były zachwycone, oglądały widowisko z uśmiechem na twarzy i dużym zaciekawieniem. Po spektaklu wyraziły chęć uczestniczenia w kolejnym.. Polecam!
Niesamowite przedstawienie. Wspaniała choreografia i rewelacyjne piosenki. Raczej dla starszych dzieci
Pierwsza część spektaklu taka sobie. Druga dużo lepsza. Jednak uważam że spektakl bardziej dla dorosłych niż dla dzieci. Dzieci mało z niego zrozumiały. Sam wstęp wystraszył dzieci.
ładne, ale jak dla dzieci mało kolorowe
Spektakl zdecydowanie dla starszych dzieci-nastolatkom pewnie się podobało, natomiast na sali były mamy z maluchami i przedszkolakami, które raczej niewiele rozumiały.Trochę mroczny w formie i treści.Nie było to tak kolorowe jak na plakatach:)
Spektakl zdecydowanie dla widzów dorosłych, a już na pewno, nie dla małych dzieci. Sam w sobie świetny, ciekawy plastycznie. Z przesłaniem i morałem. Niestety córka znając ksiązkę nie odnalazła nic wspólnego z przeczytaną treścią. Stylistyka, o ile dla mnie (rocznik 75) była podróżą sentymentalną, o tyle dla córki to było "starodawne". Dlatego 3 gwiazdki. Obie bawiłysmy się dobrze, przy czym ja - lepiej. ;)

Polecane z kategorii dla dzieci