Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Klub Rodzica - Bajeczki z walizeczki

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Klub Rodzica - Bajeczki z walizeczki


Jak działają recenzje?
Cudowne przedstawienie, tym razem kukiełkowe - dzieci bawiły się wspaniale, ja jako rodzic także :). Opowieść o Maszy jak zwykle z morałem, jednak również z dużą dozą humoru, co zapewne było słychać za drzwiami. Odnośnie sytuacji skomentowanej przez inną uczestniczkę poprzedniego przedstawienia - również brałam w nim udział, jednak moje odczucia są zupełnie inne. Pani Teatrzyk moim zdaniem właściwie zareagowała na agresję jednego z chłopców wobec kolegi (bezceremonialnie go okładał). Ze strony mamy nie było żadnej reakcji, więc Pani Teatrzyk nie mogła pozwolić na takie zachowanie. Dodatkowo podczas zwracania uwagi chłopiec próbował uderzyć także Panią Teatrzyk, więc trudno się dziwić, że cała sytuacja była dość nerwowa. Tyle w temacie, jednak moim zdaniem powinniśmy oceniać samo przedstawienie, a nie zachowanie dzieci lub Pani Teatrzyk przed przedstawieniem. Dodając jeszcze na koniec syn mówi, że to najśmieszniejsze przedstawienie w jakim brał udział :).
Anna B. 25.05.2024 08:53
Ogólnie ciekawa inicjatywa, Pani ma rewelacyjne umiejętności wcielania się w bohaterów i niesamowity talent. Jednak dla mnie nieco ciężka atmosfera....Pani na początku wydarzenia chciała nieco "okiełznać" dzieci, wyjaśnić im zasady panujące "w teatrze", co uważam za bardzo dobre i zasadne, ale zrobiła to w bardzo autorytarny sposób...wyciągnęła nawet jedno dziecko z publicznosci i siłą przetrzymywała na środku...w sumie nie wiem po co...takie postępowanie jest dla mnie nie do zaakceptowania. Gdyby to było moje dziecko to podeszlabtm do Pani i zapytała czy chce abym ja ją tak na siłę trzymała.....tłumaczyła że nie można wstawać, po czym gdy jedna dziewczynka wstała to Pani zwróciła jej uwagę bardzo surowym tonem a dziewczynka się rozpłakała bo chciała iść do taty...Rozumiem ideę uczenia dzieci obowiązujących zasad, ale można to zrobić w nieco przystępny i przyjazny sposób...moze innym tonem....możne w duchu NVC czy RB, może sposoby z Pozytywnej Dyscypliny. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki...to nie PRL. Pewne zachowania dzieci są rozwojowe i nie przeskoczymy tego, że przedszkolaki mają potrzebę ruchu, mówienia itp. Na pewno taka postawa Pani Teatrzyk nie wpłynęła pozytywnie na mnie czy na moje dziecko, byłam spięta że zaraz moje dziecko coś zrobi i to się nie będzie podobało Pani Tetarzyk. Ktoś może mieć inne zdanie, ale ja nie zgadzam się na traktowanie dzieci jako gorszych, takich które trzeba naprawiać i strofować, i przede wszystkim nie zgadzam się na brak poszanowania granic cielesnych dziecka. Sama opłacalam występ tej Pani u mojego dziecka w przedszkolu. Jak zobaczyłam jak to wygląda to jednak będę odradzać to rodzicom w przyszłości...ciekawe jak Pani "ustawia" dzieci gdy nie ma obok ich rodziców jak przy rodzicach już nieco pokazala... Jeszcze wspomnę o Pani która sprawdzała bilety - też za bardzo "przyjazna" nie była. Nie oczekuję żeby ktoś był przyjacielski itp ale jakiś "normalny" ton by się przydał. Nie wiem może miała gorszy dzień, a może po prostu zazwyczaj traktuje czytelników jak w PRL.
Katarzyna 24.02.2024 09:33
Pani Teatrzyk jak zwykle niezawodna! Bajka z morałem i sporą dozą humoru. Ze względu na długość spokojnie wysiedzi i 3 latek. Razem z synem bierzemy udział, jak tylko możemy :).
Anik14410 24.02.2024 09:25
dla mnie i dla mojego syna występ był dużo za głośny, historia nie była wciągająca. Dla 3 latka lalka była straszna.
Beata 28.10.2023 10:46
Było zastępstwo. Byłam z dzieckiem pierwszy raz nie ukrywam że spodziewałam się czegoś trochę ciekawszego i atrakcyjniejszego.
Katarzyna 15.04.2023 21:34
Przedstawienie nie odbyło się z powodu nieobecności aktorki. Było zastępstwo, o którym nie zostaliśmy poinformowani. Wydarzenie było zupełnie inne niż miało być. W sali było duszno i nie przygotowano odpowiedniej ilości miejsc siedzących.
Mama 15.04.2023 08:35