dla dzieci

Koncert dla dzieci OD BLUESA DO MUZYKI POP

dla dzieci

Koncert dla dzieci OD BLUESA DO MUZYKI POP

Koncert dla dzieci  OD BLUESA DO MUZYKI POP - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Koncert dla dzieci

OD BLUESA DO MUZYKI POP

Dominika Zioło

Dominik Rosłon

19.03.2017, niedziela, godz. 17.00

Bilet wstępu 10 zł.

Kiedy i gdzie narodziła się muzyka, którą współcześnie nazywamy rozrywkową? Jak zmieniała się na przestrzeni lat? Co to jest scat, swing czy big band? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z zakresu bluesa, rock & rolla, jazzu i soulu, usłyszą uczestnicy audycji „Od bluesa do muzyki pop”.

Poprzez wspólną zabawę, śpiewanie, improwizację, taniec, a nawet zagranie w big bandzie, dzieci dowiedzą się, jak kształtowała się na przestrzeni lat muzyka, którą dziś możemy nazwać popularną. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na interakcję i dobrą zabawę, aby zainteresować dzieci różnymi, często zapomnianymi gatunkami muzyki i zachęcić je do samodzielnego wracania do nagrań twórców, o których usłyszeli.

Program skierowany jest w szczególności do dzieci w wieku 5-9 lat.

Zajęcia prowadzi Dominika Zioło (wokalistka, która swój głos kształciła na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Katowicach, uczestniczyła m. in. w: Vena Music Festival, United Europe Jazz Festival, Letniego Festiwalu Jazzowego w Piwnicy Pod Baranami, Jazz Am Hof) przy akompaniamencie Dominika Rosłona (pianista, perkusista, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu festiwali, m. in. Jazz nad Odrą, Pomorska Jesień Jazzowa, Pinnenberg Jazz Festiwal).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajnie przeprowadzona audycja:)nam sie bardzo podobało,tym bardziej,ze to Rodzinka;)

Polecane