dla dzieci

Koncert dla dzieci OD BLUESA DO MUZYKI POP

dla dzieci

Koncert dla dzieci OD BLUESA DO MUZYKI POP

Koncert dla dzieci  OD BLUESA DO MUZYKI POP - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Koncert dla dzieci

OD BLUESA DO MUZYKI POP

Dominika Zioło

Dominik Rosłon

19.03.2017, niedziela, godz. 17.00

Bilet wstępu 10 zł.

Kiedy i gdzie narodziła się muzyka, którą współcześnie nazywamy rozrywkową? Jak zmieniała się na przestrzeni lat? Co to jest scat, swing czy big band? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z zakresu bluesa, rock & rolla, jazzu i soulu, usłyszą uczestnicy audycji „Od bluesa do muzyki pop”.

Poprzez wspólną zabawę, śpiewanie, improwizację, taniec, a nawet zagranie w big bandzie, dzieci dowiedzą się, jak kształtowała się na przestrzeni lat muzyka, którą dziś możemy nazwać popularną. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na interakcję i dobrą zabawę, aby zainteresować dzieci różnymi, często zapomnianymi gatunkami muzyki i zachęcić je do samodzielnego wracania do nagrań twórców, o których usłyszeli.

Program skierowany jest w szczególności do dzieci w wieku 5-9 lat.

Zajęcia prowadzi Dominika Zioło (wokalistka, która swój głos kształciła na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Katowicach, uczestniczyła m. in. w: Vena Music Festival, United Europe Jazz Festival, Letniego Festiwalu Jazzowego w Piwnicy Pod Baranami, Jazz Am Hof) przy akompaniamencie Dominika Rosłona (pianista, perkusista, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu festiwali, m. in. Jazz nad Odrą, Pomorska Jesień Jazzowa, Pinnenberg Jazz Festiwal).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert dla dzieci OD BLUESA DO MUZYKI POP

Bardzo fajnie przeprowadzona audycja:)nam sie bardzo podobało,tym bardziej,ze to Rodzinka;)

Polecane z kategorii dla dzieci