dla dzieci

Kopciuszek- Teatr Piaskowej Animacji

dla dzieci

Kopciuszek- Teatr Piaskowej Animacji

Kopciuszek- Teatr Piaskowej Animacji - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na bezpłatny spektakl pt. „Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Piaskowej Animacji. Artystki przez wiele lat szukały środków, aby przekazać widzom prawdziwie bajeczną atmosferę jaka wiąże się z piękną i romantyczną bajką o Kopciuszku. Udało im się stworzyć niesamowite widowisko, łączące bardzo rzadką sztukę malowania obrazów piaskiem, w połączeniu z muzyką i słowem. Dało to wyjątkowy efekt. Tak powstał specjalnie wyreżyserowany spektakl będący zupełnie nowym spojrzeniem na uwielbianą przez dzieci historię pięknej, ale bidnej dziewczyny upokorzonej przez macochę i jej córki, której pomaga los. Ta wspaniała animacja i obraz powstający na oczach widzów dostarcza niesamowitych doznań, zupełnie magicznych - rodem z bajki. Spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Piaskowej Animacji jest znakomitą i niezwykle oryginalną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trwa około 45 minut.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kopciuszek- Teatr Piaskowej Animacji

Bardzo się nam podobało i dziecku i rodzicowi
Bardzo fajny spektakl, Panie cudnie rysowaly piaskiem, dzieciaki zadowolone👏☺
Przedstawienie bardzo podobało się mojej 13-letniej córce. Jak przyszłyśmy myślałyśmy, że będzie to przedstawienie dla bardzo małych dzieci ponieważ były ich dużo na sali. Okazało się jednak, że to maluchy się nudziły i nie rozumiały formy przedstawienia. Biegały po widowni i trochę rozpraszały innych. Przedstawienie rewelacja.
przedstawienie genialne!!! Godne polecenia
Coś innego i ciekawego. Dla młodszych dzieci trochę nudne niestety.
świetne widowisko :) jestem pod dużym wrażeniem :)
Bardzo fajny spędzony czas.
Zachwycający spektakl. Znana bajka przedstawiona w oryginalny sposób. I doskonała oprawa muzyczna. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość samodzielnego malowania piaskiem po przedstawieniu.
Dzieciom na poziom.ie klas 1-2 trochę się nudziło.
Bardzo interesujące , ale dla młodszych dzieci byłby lepszy teatrzyk z aktorami . Ogolnie ok.
Wspaniałe widowisko i niesamowity talent wykonawczyń.Polecam

Polecane z kategorii dla dzieci