dla dzieci

Koppelia

dla dzieci

Koppelia

Koppelia - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na bajkowy spektakl taneczny pod tytułem „Koppelia”. Spektakl jest luźno oparty o libretto baletu romantycznego "Coppelia" ze współczesną i neoklasyczną muzyką. Nawiązuje do klasycznego baletowego wzorca, jednak podaje go w zupełnie innej, nowoczesnej i atrakcyjnej dla najmłodszych formie. „Kiedyś - bardzo dawno temu, gdzieś - bardzo daleko stąd, w miasteczku – nie bardzo dużym ale też nie bardzo małym - żyła kobieta. Dama o wielkim umyśle i jeszcze większym sercu. Na imię miała Coppelia. Ludzie ją kochali bo i ona miała w sobie wiele miłości i zawsze była dla wszystkich życzliwa i pomocna. Najbardziej kochała dzieci, lecz nie miała własnych, choć pragnęła tego najbardziej na świecie.
Ponieważ nie miała swoich dzieci, poświęciła się uszczęśliwianiu innych i stworzyła fabrykę zabawek. Spędzała w niej całe dnie tworząc ciągle coraz lepsze lalki, klocki, roboty, zdalnie sterowane autka i całą masę innych cudowności, na których widok dzieciom śmieją się oczy z radości. Nikt nie wiedział, że nocami, kiedy wszyscy pracownicy fabryki udają się na zasłużony odpoczynek, w zaciszu swojej pracowni, Coppelia pracuje nad wielkim wynalazkiem, który ma na zawsze odmienić jej życie…”

Bilety 10 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koppelia

Fantastyczne wykonanie w wykonaniu wspaniałych tancerzy! Muzyka, światła, kostiumy - i oczywiście ludzie - wszystko tworzyło cudowną całość. Polecam
Byłam z wnukami na przedstawieniu. Barwne, dynamiczne przedstawienie przypadło im do gustu.
Super, polecam naprawdę warto

Polecane z kategorii dla dzieci