dla dzieci

Kot w butach - Teatr Jumaj

dla dzieci

Kot w butach - Teatr Jumaj

Kot w butach - Teatr Jumaj - Bilety na wydarzenie dla dzieci

„Kot w butach” jest rodzinnym spektaklem wykonanym przez zawodowych aktorów z teatru JUMAJA. Adaptacja bajki stworzona została na podstawie utworu Charles’a Perrault’a, jak również wierszowanego dzieła Jana Brzechwy.

Historia opowiada o Jaśku, najmłodszym synu zmarłego młynarza, który pozostawił w spadku młyn i kota. Jasiek staje się ofiarą oszustwa ze strony brata. W czasie nierównego podziału majątku otrzymuje tylko kota, zaś młyn zostaje w rękach podstępnego brata. Jak to jednak w bajkach w bywa, „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Kot, za okazane mu serce, w magiczny sposób uczłowiecza się i pomaga Jaśkowi dostać się na salony królewskie. Wszystko jednak czyni tak, by dać Jaśkowi lekcję życia mówiącą o tym, iż najważniejsze w życiu jest to, by być dobrym człowiekiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kot w butach - Teatr Jumaj

Spektakl podobał się mojej wnuczce, a to jest dla mnie najważniejsze. Ja sama miałam wrażenie, że można go było poprowadzić bardziej dynamicznie. Kilka razy odniosłam ważenie, że dzieci nie rozumieją słów piosenek i były nimi znudzone. W dialogach były dłużyzny, których dzieci nie rozumiały. Myślę, że można było to przedstawienie pokazać bardziej interesująco. Plus za interakcję z maluchami. Ale było tego za mało.
Bardzo fajne przedstawienie.
Super, dzieci zadowolone, pełna sala, ladne stroje
Witam, moja wnuczka była bardzo zadowolona. Spektakl się podobał. Nie podobało mi się jedynie 10 minutowe opóźnienie, które na małe dzieci źle wpływa. Pozdrawiam
Polecam ! Ciekawy spektakl, angażujący dzieci :)
było super dzieci zadowolone :)
Bardzo wygodna forma zakupu biletu😊 przejrzysta informacje dot.zakupu.Jestem b.zadowolona😊 pozdrawiam
Ciekawy i pouczający. Pełno śpiewu i z morałem.
Moje dziecko bardzo dobrze się bawiło.

Polecane z kategorii dla dzieci