dla dzieci

"Królowa Śniegu" - Teatr Blaszany Bębenek

dla dzieci

"Królowa Śniegu" - Teatr Blaszany Bębenek

"Królowa Śniegu" - Teatr Blaszany Bębenek - Bilety na wydarzenie dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Królowa śniegu" to interpretacja baśni Hansa Christana Andersena o tym samym tytule. Spektakl przedstawia losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu, to nie wszystko co możemy tutaj zobaczyć. Podróże małej Gerdy można będzie nie tylko obejrzeć, ale również wziąć w nich czynny udział. Dzieci pomogą dziewczynce pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej śniegu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej baśniowej przygody!

Czas trwania: ok. 40 minut.

Bilety w cenie 10 zł można kupić przez portal biletyna.pl oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice - zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.
Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Królowa Śniegu" - Teatr Blaszany Bębenek

tragedia, nigdy więcej, dzieci wynudziły się, brzydkie stroje, nudne, aktor nie umiał śpiewać, strata czasu. Na koniec jedno dziecko zwymiotowało, nikt nie chciał tego posprzątać...
Patrycja 10.02.2022 15:31
Przedstawienie dla małych dzieci a brak kostiumów i przebrań. Bardzo uboga scenografia.
Monika 10.02.2022 14:44
Przedstawienie przewyższyło moje oczekiwania, fajna aktywizująca dzieci forma, dużo śmiechu i zabawy :) serdecznie polecam
Magda 10.02.2022 11:51
Przedstawienie bajeczne, córka bardzo zadowolona i chce iść na kolejny spektakl.
KR 10.02.2022 08:36

Polecane z kategorii dla dzieci