dla dzieci

Królowa Śniegu - bajka dla dzieci

dla dzieci

Królowa Śniegu - bajka dla dzieci

Królowa Śniegu - bajka dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Królowa Śniegu" - scenariusz oparty na motywach baśni H. Ch. Andersena. Niezwykła historia o miłości rodzeństwa - Kaja i Gerdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Królowa Śniegu - bajka dla dzieci

Niestety, wrażenia z imprezy dość przykre. Ogromne zamieszanie z zajmowaniem miejsc, ponieważ brakowało wielu nr na które sprzedano bilety. To spowodowało duże opóźnienie z rozpoczęciem przedstawienia. Niezbyt ładny przykład dla małych dzieci, już nie mówiąc o wystawianiu na próbę ich cierpliwości, jak wiadomo - niewielkiej. Samo przedstawienie też było rozczarowaniem. Wiele dzieci nie rozumiało "nowoczesnej" formuły. Sama nie rozumiem dlaczego tak ją udziwniono i raczej opawiadano o bajce, niż spróbowano faktycznie ją przedstawić. A szkoda, ponieważ artyści dysponowali rekwizytami i ładnymi lalkami. Mam nadzieję, że następny razem będzie lepiej. Pozdrawiam.
Świetni aktorzy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, bardzo przystępne dla dzieci. Jako osoba dorosła również się wspaniale bawiłam. Gorąco polecam!
Bardzo fajne przedstawienie, cudowna współpraca z widownią, serdecznie polecam
kiepsko. dla małych dzieci nie zrozumiałe za bardzo zawikłe za szybka zmiana watków. dzieci czekały na bajke o królowej śniegu a to co było to nawet cieżko okreslić.
Przedstawienie bardzo podobało się synkowi! Jedyne zastrzeżenie jakie mam jako rodzic, to brak wcześniejszej informacji o tym, że jeden z aktorów to aktor obcojęzyczny niepoprawnie odmieniający wyrazy.
Organizacja tragedia. Przedstawienie jeszcze gorsze, dziecku sie nudziło.
Przedstawienie trochę chaotyczne, nie trzymało wątku fabuły baśni. Dzieci nie do końca były zainteresowane tym co działo się na scenie.

Polecane z kategorii dla dzieci