dla dzieci

Kryształowa Królowa Śniegu

dla dzieci

Kryształowa Królowa Śniegu

Kryształowa Królowa Śniegu - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Opowieść powstała na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Jest to historia chłopca imieniem Kaj, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną go do gry dobra i zła. Gerda, siostra chłopca, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena. Czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu? Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kryształowa Królowa Śniegu

Pierwszorzędna gra aktorów. Przepiękne stroje i bardzo dobry pomysł na zaangażowanie w spektakl również dzieci z widowni.
Wspaniały występ. Bardzo profesjonalnie. Świetna zabawa dla małych i duzych
Super przedstawienie!
Bardzo fajne bo córce się podobało
super przedstawienie Polecam
Dzieci były bardzo zadowolone
Córce się podobało więc Super
Fantastyczne przedstawienie. Gra aktorska i śpiew na wysokim poziomie. Świetna integracja z publicznością. Dzieci zachwycone
Wspaniałe przedstawienie
Wspaniałe przedstawienie, zadowolone dzieci! oby takich więcej w TZR!
Przedstawienie cikawe pełne uśmiechu zabawy piosenek dla dzieci u dorosłych. Polecam ciekawe efekty i dobra gra aktorska.

Polecane z kategorii dla dzieci