dla dzieci

Księżniczka Rosa i Klimek

dla dzieci

Księżniczka Rosa i Klimek

Księżniczka Rosa i Klimek - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Pokazujemy dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczymy kultury i szacunku do starszych. Widzowie zapamiętają by się nigdy nie poddawać i że wspólnymi siłami można zdziałać więcej oraz że dobro zawsze zwycięża.

Spektakl jest interaktywny. Dzieci razem z aktorami śpiewają w czasie malowania magicznego obrazu, razem z księżniczką tańczą taniec radości, biorą udział w piosence finałowej.

Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor
Muzyka: Paweł Penksa, Jakub Czachor

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Księżniczka Rosa i Klimek

Spektakl i aktorzy super! Moja 2letnia córeczka bawiła się świetnie.
30minut fajnej zabawy dla dziewczynek :)
Świetne przedstawienie. Wciągające zarówno tego małego jak i dużego widza. Polecam
Przedstawienie superr. Moja córka bardzo zadowolona. Troszkę mogłoby być dłuższe. Pozdrawiam
Bardzo udany, fajny spektakl. Dla dzieci super zabawa. Polecam .
Bardzo fajna sztuka dla najmłodszych. Odpowiednia długość - nie za długi i nie za krótko.
Aktorzy sympatyczni, mojemu synkowi bardzo się podobało jednak jedynym minusem była długość trwania "spektaklu" - liczyliśmy, że potrwa chociaż 1h. Było krótko bo nawet synek 5 lat (który w kinie czasem marudzi że 1,5 h jest za długo) tu stwierdził i wręcz zapytał dlaczego był tak krótki. Ps. dłużej trwało usadzanie dzieci, rodziców na sali (40 minut) przez co przedstawienie rozpoczęło się z 20 minutowym opóźnieniem..
Bardzo fajne przedstawienie dla dzieci. Aktorzy mieli super podejście do małych widzów. Polecam

Polecane z kategorii dla dzieci