dla dzieci

Księżniczka Rosa i Klimek // spektakl dla dzieci

dla dzieci

Księżniczka Rosa i Klimek // spektakl dla dzieci

Księżniczka Rosa i Klimek // spektakl dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

„Księżniczka Rosa i Klimek”
Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół - księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu.
Pokazujemy dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczymy kultury i szacunku do starszych.
Na zakończenie dzieci otrzymują od nas kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

Teatr Katarynka
Każdy nasz spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę.

Grają zawodowi aktorzy, których na co dzień można zobaczyć na dużych scenach, wszystko to sprawia, że przedstawienie jest wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Nasi aktorzy mają olbrzymie doświadczenie, zagraliśmy ponad tysiąc spektakli, aktorzy mają doskonały kontakt z dziećmi.

Spektakl kierujemy do dzieci: od 3 roku życia do 9/10 r. ż.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Księżniczka Rosa i Klimek // spektakl dla dzieci

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci