dla dzieci

Księżniczka na ziarnku grochu - bajka dla dzieci

dla dzieci

Księżniczka na ziarnku grochu - bajka dla dzieci

Księżniczka na ziarnku grochu - bajka dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Jak poznać prawdziwą księżniczkę? Kto komu się kłania pierwszy i czym jest królewski orszak?". Nawiązując do etykiety dworskiej aktorzy wraz z dziećmi zbudują teatralne sytuacje. Wszystko oparte na motywach baśni H.Ch. Andersena.
Teatr "Scena Elffów" to nowatorski projekt artystyczno-edukacyjny, który łączy w sobie teatr lalek, plastykę, muzykę, taniec i śpiew. Ich spektakle pobudzają wyobraźnię zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Księżniczka na ziarnku grochu - bajka dla dzieci

wszystko , ok Organizacja bez zarzutu, przedstawienie podobało się dziciakom:)
Niestety przedstawienie nie podobało nam się z kilku powodów. Było wiele niedociągnięć metodycznych, dydaktycznych. 1) Jedna z aktorek wcielała się w różnych bohaterów, będąc w tym samym przebraniu: królowa raz była królową, a za chwilę swoim synem – księciem. Czasem nam dorosłym było trudno się połapać, jaką rolę akurat grała, a co dopiero dzieciom. 2) Druga aktora zaciągała. Aktorzy, grający dla dzieci, powinni mieć szczególnie dobrą dykcję. 3) Były błędy dydaktyczne: nie można liczyć: 1, 2, 3, 20 – chodziło o 20 prześcieradeł i 20 kołder, którymi były de facto w obydwu przypadkach poduszki, a aktorka liczyła dwukrotnie: 1, 2, 3, 20… Niedopuszczalne są tego rodzaju skróty dla dzieci. 4) Księżniczka na ziarnku grochu była zwykłą nieciekawą, płaską lalą zrobioną z kawałka kartonu; podobnie książę. Niektóre lale były ładnymi pacynkami. To księżniczka na ziarnku grochu powinna być szczególnie ładnie wykonana. 5) Ponadto wstęp do bajki był zbyt długi i nudny. 6) Oprawa muzyczna podobała nam się, choć mieliśmy wrażenie, jakby muzyk siedział na przedstawieniu z przymusu…
Bardzo fajna sztuka dla dzieci. Po przedstawieniu możliwość obejrzenia rekwizytów i sfotografowania się z aktorami.
Niestety nie dotarłyśmy. Córka sie rozchorowała
Organizacja super. Sam teatrzyk chaotyczny widać było znudzeni dzieci..
Dzieci zadowolone, rodzice również - przedstawienie super!! Zabawne, interakcja z publicznością chcemy więcej takich przedstawień!
Spektakl bardzo fajny :). Córka mega zadowolona :)

Polecane z kategorii dla dzieci