dla dzieci

Letnie Akcje na Wakacje 2021

dla dzieci

Letnie Akcje na Wakacje 2021

Letnie Akcje na Wakacje 2021 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjne zajęcia dla dzieci.

5.07 (pn) Nic tak nie przyciąga jak magnes – dzieci wykonają własnoręcznie magnesiki na lodówkę w postaci fantazyjnych stworków i zwierzaków z kolorowych pianek
i błyszczących dżetów.
6.07 (wt) Być jak Geppetto – warsztaty rzeźbienia w drewnie. Dzieci wykonają w miękkim gatunku drewna lub korze prostą drewnianą zabawkę na motywach ludowych.
7.07 (śr) Warsztaty, że mucha nie siada – Zajęcia plenerowe o bioróżnorodności i ochronie przyrody, z akcentem na owady i ich znaczenie w środowisku naturalnym.
8.07 (czw) Muzoklik – gry i zabawy muzyczne z wykorzystaniem technik arteterapeutycznych. W trakcie warsztatów dzieci będą korzystać z rozmaitych pomocy dydaktycznych, m.in. piłek „Edubal”, kolorowych szarf, baniek mydlanych, farb do malowania portretów cieni.
9.07 (pt) Budujemy miasto! – zajęcia plastyczno-konstrukcyjne. Dzieci staną się architektami i konstruktorami przestrzeni, tworząc miasto z materiałów recyklingowych, kartonowych pudeł, folii, farb i kolorowego papieru

12.07 (pn) Eko-dom – Warsztaty ekologiczne dla najmłodszych. Krótki kurs poświęcony zmianie naszych nawyków i przyzwyczajeń. Małe kroczki, które może robić każdy, a które pozwolą uchronić nie tylko nas, ale i naszą planetę.
13.07 (wt) Spotkanie z teatrem, lalkami i teatralnymi tajemnicami – Aktorka toruńskiego teatru Baj Pomorski zapozna dzieci z tajnikami pracy aktora-lalkarza. Podczas kreatywnych warsztatów ich uczestnicy wykreaują za pomocą słów, ruchu, gestów, rytmu, formy i swojej wyobraźni niezwykłe światy.
14.07 (śr) Spacer z mewą śmieszką – ścieżka edukacyjna wzdłuż Wisły – Na odcinku przylegającym do włocławskich bulwarów i doliny rzeki Zgłowiączki występują 2 obszary Natura 2000. Przed małymi detektywami zadanie polegające na obserwacji rozmaitych gatunków ptaków. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy m.in. kormorany, tracze, czaple siwe, jerzyki, kaczki krzyżówki, jaskółki oknówki, pustułki, a może nawet patrolującego teren bielika.
15.07 (czw) Wycinanka kujawska – Warsztaty, podczas których dzieci nauczą się, jak zaprojektować i wykonać wycinankę z motywami ludowymi. Oprócz poznania tradycji kujawskich warsztaty umożliwią rozwój zdolności manualnych, cierpliwości i koncentracji dziecka.
16.07 (pt) Dzieciaki na tropie – Celem zajęć jest poznanie śladów i tropów najczęściej spotykanych zwierząt oraz rozpoznawanie gatunków. Podczas warsztatów dzieci utrwalają zdobytą wiedzę poprzez wykonanie gipsowych odlewów tropów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Letnie Akcje na Wakacje 2021

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci