Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIEKU - ,,Dawno, dawno temu''

dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIEKU - ,,Dawno, dawno temu''

MALUCHY W KRAINIE DŹWIEKU - ,,Dawno, dawno temu'' - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

17 lutego godz. 15.30

RCK zaprasza na kolejny koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

W myśleniu gordonowskim ważne miejsce zajmuje uczenie się poprzez kontrast i różnicowanie, dlatego w najbliższym koncercie „Maluchy…” wyruszą w muzyczną podróż do krainy bajek, księżniczek i rycerzy. W urozmaiconej zabawą podróży towarzyszyć im będą muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 15 zł (dzieci) i 25 zł

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina+''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Racibórz

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje i opinie: MALUCHY W KRAINIE DŹWIEKU - ,,Dawno, dawno temu''

Przedstawienie ma ciekawy układ, jednak sprawdzi się dla mniejszych pociech - w naszym przypadku przedszkolak wyszedł znudzony.
Alx 28.02.2018 12:11
MALUCHY W KRAINIE DŹWIEKU - ,,Dawno, dawno temu''
Racibórz, 17.02.2018
RCK RDK - sala kameralna

Polecane z kategorii dla dzieci