dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ODGŁOSY WIOSNY

dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ODGŁOSY WIOSNY

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ODGŁOSY WIOSNY - Bilety na wydarzenie dla dzieci

22 kwietnia godz.15.30

RCK zaprasza na kolejny koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Zainspirowani wiosennym słońcem w kwietniowym koncercie proponujemy melodie pełne słońca, śpiewu ptaków i szelestu wiosennych liści.

Urozmaiconej zabawą podróży towarzyszyć im będą muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie: 15 zł (dzieci), 20 zł (dorośli)

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ODGŁOSY WIOSNY

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci