dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ZABAWY W SKRZYPIĄCE NUTKI

dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ZABAWY W SKRZYPIĄCE NUTKI

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ZABAWY W SKRZYPIĄCE NUTKI - Bilety na wydarzenie dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami - wspólna zabawa w rytm rock'and'rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko! Koncert poprowadzi jak zawsze Dorota Banaś więc "ta Dorotka ta malusia..." i zagra i zatańczy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ZABAWY W SKRZYPIĄCE NUTKI

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci