dla dzieci
MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Zabawy z bałwankiem Bembenkiem''

dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Zabawy z bałwankiem Bembenkiem''

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Zabawy z bałwankiem Bembenkiem'' - Bilety na wydarzenie dla dzieci

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU - ,,Zabawy z bałwankiem Bembenkiem'' | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

 Grudniowy koncert w cyklu ,,Maluchy w krainie dźwięku" zatytułowany jest ,,Zabawy z bałwankiem Bębenkiem". W roli głównej usłyszymy i zobaczymy instrumenty perkusyjne. Instrumentów perkusyjnych jest sporo, dlatego też efekty dźwiękowe będą ciekawe, różnorodne i niecodzienne. Z pewnością zainteresują naszych milusińskich, o których już wiemy, że ten rodzaj instrumentów darzą wyjątkową sympatią :) Jak przystało na grudniową porę nauczymy się zimowej kołysanki i będziemy słuchać odgłosów Zimy.

Zachęcamy maluszki do zaakcentowania zimowo-świątecznego charakteru strojem lub na przykład mikołajową czapeczką.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń.  Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł  (dorośli), 15 zł  (dzieci)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 50,00 zł

KUP BILET

Polecane