dla dzieci

MIĘDZY ŚWIATAMI - premiera spektaklu w wykonaniu teatru MIODZIO w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej

dla dzieci

MIĘDZY ŚWIATAMI - premiera spektaklu w wykonaniu teatru MIODZIO w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej

MIĘDZY ŚWIATAMI - premiera spektaklu w wykonaniu teatru MIODZIO w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Tym razem Teatr Miodzio zabierze nas w niezwykłą podróż "Między światami". Wszystko zaczyna się od niewinnej zabawy i kawałka papieru, który okazuje się tajemniczą mapą... Rodzeństwo udaje się w podróż po różnych światach. Niektóre są bardzo realne, inne zupełnie nierzeczywiste. Jedne z pozoru przyjemne inne przerażające. W każdym z odwiedzonych miejsc, naszych bohaterów czeka niezwykła przygoda, zagadka do rozwikłania. Co przyniesie przygoda, której się nie spodziewali? Czego można nauczyć się odwiedzając inne wymiary... a może to nasi bohaterowie nauczą czegoś mieszkańców innych światów? O tym możecie się przekonać przychodząc na premierę teatru Miodzio.

reżyseria Monika Kubica-Skaba, Adrianna Jureczko,

obsada: Paweł Freitag, Balbina Stawska, Alicja Lazar, Magdalena Jamuła, Bartosz Mętel, Daniel Rusiewicz, Dawid Wypler, Julia Warchoł, Xavier Lewicki, Szymon Rostek, Zuzanna Paskuda, Wiktoria Strzałkowska, Martyna Brudnicka, Anna Zenewich, Gabriela Grubarz, Hanna Grud, Martyna Klejny.

Honorowane raciborskie karty ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MIĘDZY ŚWIATAMI - premiera spektaklu w wykonaniu teatru MIODZIO w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci