dla dzieci

Magia z Bliska

dla dzieci

Magia z Bliska

Magia z Bliska - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Rob Fleming to niezwykła i charyzmatyczna osobowść, która znakomicie skupia uwagę dzieci i posiada z nimi świetny kontakt. Jest kanadyjczykiem, który od ponad 20 lat wystepuje dla publiczności w różnym wieku na całym świecie. Uznany członek Międzynarodowego Bractwa Magików.

Widowisko "Magia z Bliska" to interaktywny spektakl z udziałem dzieci, który wciąga i wywołuje salwy śmiechu. Dynamiczne przedstawienie, pełne energii, które przede wszystkim jest wypełnione śmiechem, mnóstwem dobrej zabawy, no i oczywiście magią.

Widzowie zawsze chcą więcej!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magia z Bliska

Bilety bardzo drogie, a poziom żenująco niski. Takie występy można oglądać za darmo na różnego rodzaju jarmarkach i odpustach. Rekwizyty nieciekawe, byle jak zrobione. Pieski i kotki z balonów potrafi robić każde dziecko. Nie wiem za co ten "magik" zdobywał nagrody, bo na pewno nie za taki repertuar. Krótko mówiąc dużo szumu za duże pieniądze, a atrakcji ZERO !
Wydarzenie niestety muszę zaliczyć do nieudanych. Zostały mi sprzedane miejsca które były poza sceną skrajnie z lewej strony sali z widokiem na czarną kotare. To naprawdę nie fair żeby takie miejsca wchodziły do puli sprzedawanych biletów. Rozczarowanie mojego dziecka w związku z tym , że nie widzi sztuczek było nie do opanowania.
Występ ogólnie bardzo udany, fajne było to, że było dużo interakcji prowadzącego z dziećmi, występ na wesoło. Dla mnie zabrakło trochę magii, spodziewałam się więcej trików.
Zabawa świetna najważniejsze że córka ubawiła się po pachy :), Magik świetne podejście do dzieci dużo współpracował z widownią także występ super :):)
Dziecko było zachwycone występem.
Dzieciom występ się podobał, choć niektóre numery widziały już wcześniej.Ogólnie zadowalająco.
Nawet niezłe tylko stanowczo za krótkie jsk za te pieniądze.

Polecane z kategorii dla dzieci