dla dzieci

Magiczne Mikołajki - Pokaz Iluzjonisty

dla dzieci

Magiczne Mikołajki - Pokaz Iluzjonisty

Magiczne Mikołajki - Pokaz Iluzjonisty - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Czy jest bardziej magiczny czas w roku niż Boże Narodzenie?

Z okazji Mikołajek zapraszamy wszystkie dzieci na czarujący pokaz Magika! Czeka nas duża dawka energii, śmiechu i bajecznego show!

Dajcie się porwać magii charyzmatycznego Iluzjonisty, który przeniesie Was do zaczarowanego świata, w którym nie wszystko jest takie, jak się wydaje…

Czas trwania: 60 minut

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00, śr. 10:00-18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magiczne Mikołajki - Pokaz Iluzjonisty

Niestety mało się córce podobalo, większość przedstawienia się niestety nudzila.
Sam występ świetny i naprawdę magiczny. Sztuczki robiły wrażenie. Najbardziej przeszkadzali rodzice, którzy nie byli w stanie upilnować swoich dzieci- tym samym jedni zasłaniali widzom, którzy siedzieli na swoich miejscach. Ma to spore znaczenie przy pokazie iluzji. Pani z obsługi robiła co mogła i nieustannie prosiła żeby dzieci usiadły. Szkoda, że rodzice nie poczuwali się do odpowiedzialności za to co robiły ich pociechy.
Pokaz wspaniały! Dzieciaki zachwycone 😍
Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Polecam
Bardzo przyjemna atmosfera Pokaż bardzo ciekawy Dzieci zaangażowane Polecam
Pokaz super. Dużo ciekawych sztuczek. Bylismy z 7 i 4 letnimi dziećmi. Starsze bawiło się super, ale młodsze za małe. Zdecydowanie dla starszych dzieci.
Bardzo fajne przedstawienie dla dzieci.
Przemile spędzony czas. Zarówno ja jak i moja córeczka bawiłyśmy się bardzo dobrze. Czarodziejski występ :) przybliżył nas do świątecznego czasu.
świetny pokaz, dzieci szalały !
Dzieci się dobrze bawiły
Świetny występ, super iluzjonista z bardzo fajnym podejściem do dzieci. Cała nasza rodzina zachwycona!
Super widowisko , dzieci i rodzice szczęśliwi 😊 dziękujemy DK w Zielonkach Parceli za moc atrakcji .
Dzieci zachwycone. Bardzo gorąco polecam.

Polecane z kategorii dla dzieci