dla dzieci

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą

dla dzieci

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą - Bilety na wydarzenie dla dzieci

RCK zaprasza na pierwszy w nowym sezonie koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Mottem jesiennego popołudnia będą pełne koloru zabawy muzyką i formą. Wykorzystamy barwne bibuły, plastelinę i gazety. Muzyka inspirować będzie do wszelkiego rodzaju podskoczków, kręciołków, przytupów i hopsasów.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł – dorośli, 15 zł – dzieci

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+'', Rodzina+''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą

Dobra zabawa dla dzieci polecam
Świetne zajęcia dla dzieciaków. Bardzo miła prowadząca, ma super kontakt z dziećmi i potrafi wciągnąć wszystkich do zabawy. Dobra porcja muzycznej rozrywki dla całej rodziny
Witam serdecznie, zajęcia rewelacja Pani DorotA prawdziwy Anioł ☺️☺️☺️☺️ma podejście do dzieci, umie zmotywować nie tylko dzieci ale nas rodziców. Był to nasz pierwszy ale nieostatni raz 😁😁😁😁😁😁dziękujemy jeszcze raz 😊🤔🤔🤔

Polecane z kategorii dla dzieci