dla dzieci
Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą

dla dzieci

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Maluchy w krainie dźwięku – Zabawy muzyką i formą | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

RCK zaprasza na pierwszy w nowym sezonie koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Mottem jesiennego popołudnia będą pełne koloru zabawy muzyką i formą. Wykorzystamy barwne bibuły, plastelinę i gazety. Muzyka inspirować będzie do wszelkiego rodzaju podskoczków, kręciołków, przytupów i hopsasów.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń.  Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł – dorośli, 15 zł – dzieci

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+'', Rodzina+''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane