Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Mały Książę || Piaskowa Magia

dla dzieci

Mały Książę || Piaskowa Magia

Mały Książę || Piaskowa Magia - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Historia Małego Księcia w wykonaniu teatru Piaskowa Magia jest unikatowym pokazem malowania piaskiem na żywo.

Widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostanie na długo w pamięci. Na dużym ekranie za pomocą światła, piasku i cienia w połączeniu z cudowną muzyką i głosem lektora, powstanie autorska interpretacja ulubionych opowieści. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata.
Fantastyczne obrazy i muzyka wywołują u widza niezwykłe wrażenia, uczucia i marzenia. Wytkane w ziarenkach piasku, świetle i cieniach obrazy dają artyście możliwość przekazania tego czego nie można czasami powiedzieć słowami. Spektakle z piaskowej animacji rozwijają nie tylko kreatywne myślenie i artystyczną wyobraźnię, ale też koncentrację.

Animację na piasku mogą oglądać dzieci jak i dorośli.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Mały Książę || Piaskowa Magia

Piękny spektakl,uczta dla duszy.Ponadczasowe wrtości pokazane światłem ,ruchem,piaskiem i muzyką. Muzyka boska.Byłam z wnukami.Najmłodszy 6 latek -oczywiście wczesniej wprowadzony w temat-był zapatrzony przez całe 45 minut.. Po spektaklu dzieci mogły porozmawiać z autorkami i z bliska zobaczyć warsztat magi.
Lidia 23.01.2022 09:06

Polecane z kategorii dla dzieci