Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Mam tę moc. Bal u Elsy

dla dzieci

Mam tę moc. Bal u Elsy

Mam tę moc. Bal u Elsy - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mam tę moc. Bal u Elsy
Przygotowania do wielkiego balu u Elsy trwają. Wydawałoby się, że wszystko jest już gotowe..., ale czy na pewno? Co ciekawego może się wydarzyć, kiedy trzeba przekazać zaproszenia w tyle różnych miejsc? Czy z mroźnej krainy do pałacu na pustyni, a jeszcze do czarodziejskiego zamku, i do wielkiego lasu i w inne miejsca uda się je dostarczyć? A co się stanie, jeśli w przedziwny sposób ktoś zapomni ich zabrać? W jaki magiczny sposób można je odzyskać? I czy wszystko skończy się szczęśliwie?
Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w spektaklu "Mam tę moc. Bal u Elsy". Przeżyjemy prawdziwe przygody z bohaterami znanymi i lubianymi. Nie zabraknie całkiem nowych i specjalnie do tego spektaklu napisanych i skomponowanych piosenek, które prawdopodobnie będzie można nucić jeszcze długo po przedstawieniu.

Czas trwania: około 60 minut

Bohaterowie:
Elsa, Anna, Bella, Jaśmina, Śnieżka, Kopciuszek, Książę, Alladyn oraz Olaf :)
Występują (zamiennie):
Anna Piotrowska, Andżelika Witusińska, Dominika Kozak, Dominika Niebudek, Martyna Kowalec, Anna Podgórzak, Mateusz Treder, Aleksandra Jeznach, OliwiaDrożdżyk, Patrycja Jurek, Wojciech Rychłowski, Weronika Kamola-Uberman
Reżyseria: Roman Włodkowski

przewidziana jest interakcja aktorów z publicznością
spektakl dla dzieci od 4 lat
*po spektaklu, dla chętnych spotkanie z bohaterami przedstawienia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Mam tę moc. Bal u Elsy


Jak działają recenzje?
Przez większość występu jeden mikrofon w ogóle nie działał (Elsy i Belli)- dzieci nic nie słyszały. Zastanawiamy się wraz z innymi rodzicami, czy nie złożyć pisemnej reklamacji. Bardzo proszę o informację, gdzie możemy taką złożyć. Brak większości piosenek, z którymi kojarzone są księżniczki (była tylko jedna na końcu „mam tę moc”, a cała reszta nieznana dzieciom). Przedmiotowe podchodzenie do dzieci przy robieniu zdjęć - poganianie ich (tych maluszków, które były wpatrzone w swoje ukochane księżniczki), momentami wyraz twarzy księżniczek sugerował, że nie mają ochoty w ogóle tam stać. Dzieci również zauważyły brak jednej zaproszonej księżniczki w finałowej scenie (Belli). Występ nie wart swojej ceny.
Daria 03.11.2023 11:39
Bardzo się podobało, dzieci zaskoczone lizakami i sesją zdjęczową z ksieżniczkami. Dla mnie było kilka pytań do reżyserów dźwięku, bo zadużo głosu i podkład muzyczny był słabo wyeksponowany.
Natalia 29.05.2023 12:16
Przedstawienie bardzo fajne, super że dzieci mogły brać udział w "balu" na scenie razem ze swoimi ulubieńcami
Kasia 24.05.2023 14:31
Wybrałem się z Dzieci lubią piosenkę "mam tę moc.."natomiast aktorstwa teatralnego trochę za mało. Bałwan Olaf fajny.. Brakowało teź jednej aktorki Bella na koniec przedstawienia., trochę za niski poziom jak za te pieniądze. aktorsko do podszlifowania.
Lukasz 22.05.2023 21:00
Jaśmina bardzo kiepskie miała nagłośnienie. Występ oceniany dobrze. Dzieci narzekały, że za mało Elsowych piosenek :)
Joanna 22.05.2023 09:58

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Bardzo się podobało, dzieci zaskoczone lizakami i sesją zdjęczową z ksieżniczkami. Dla mnie było kilka pytań do reżyserów dźwięku, bo zadużo głosu i podkład muzyczny był słabo wyeksponowany.

  Natalia 29.05.2023 12:16


 • Przedstawienie bardzo fajne, super że dzieci mogły brać udział w "balu" na scenie razem ze swoimi ulubieńcami

  Kasia 24.05.2023 14:31


 • Wybrałem się z Dzieci lubią piosenkę "mam tę moc.."natomiast aktorstwa teatralnego trochę za mało. Bałwan Olaf fajny.. Brakowało teź jednej aktorki Bella na koniec przedstawienia., trochę za niski poziom jak za te pieniądze. aktorsko do podszlifowania.

  Lukasz 22.05.2023 21:00


 • Jaśmina bardzo kiepskie miała nagłośnienie. Występ oceniany dobrze. Dzieci narzekały, że za mało Elsowych piosenek :)

  Joanna 22.05.2023 09:58


Polecane z kategorii dla dzieci