dla dzieci

Mikołajki w Klockowni

dla dzieci

Mikołajki w Klockowni

Mikołajki w Klockowni - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Jak co roku, w klockowej scenerii wioski świętego Mikołaja, w Centrum Edukacji i Zabawy spotkać można magiczne Elfy i Mikołaja rozdającego dzieciom upominki.

Tym razem zapraszamy do wspólnej zabawy przez cały weekend od 6 do 8 grudnia.

W czasie wydarzenia będziemy wspólnie budować wioskę, tworzyć ozdoby i kartki świąteczne oraz UWAGA w wybranych godzinach zorganizujemy pierwsze w Klockowni warsztaty ART FOOD – dekoracje świąteczne z wykorzystaniem jedzonka! Czytajcie dokładnie program zajęć, żeby wybrać te, które najbardziej Wam się spodobają.

Jak zawsze będzie mnóstwo dobrej i wartościowej zabawy.
Zapisy na warsztaty są obowiązkowe – ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są bezpłatne dla wszystkich, którzy zapiszą się i wykupią co najmniej dwugodzinną wejściówkę do Klockowni najpóźniej do 1 grudnia 2019.
Dla wszystkich dzieci, które odwiedza nas w tych godzinach będzie także mała niespodzianka od magicznych Elfów lub samego Mikołaja!

BONUS: W dniu wydarzenia każdy uczestnik wydarzenia może zakupić voucher prezentowy do Klockowni w specjalnej cenie!

Klockownia to miejsce dedykowane dzieciom od 0-99 roku życia. Tu może bawić się każde dziecko: małe i duże a najważniejsze, że klocki do zabawy nigdy się nie kończą! W strefie maluszka (od 0-5 lat) czekają na was miękkie klocki, zjeżdżalnia i mnóstwo zabawek edukacyjnych. W strefach dla starszych pobawicie się Giga Kulodromem, wybudujecie wysokie budynki na stalowych rusztowaniach i posterujecie prawdziwym dźwigiem. W Klockowni można nie tylko budować – można też z radością burzyć i świetnie się przy tym bawić. Rodziców zapraszamy do wspólnego budowania z dziećmi lub na pyszną kawę i odpoczynek w naszej kawiarence.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mikołajki w Klockowni

Polecane z kategorii dla dzieci