dla dzieci

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta

dla dzieci

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Serdecznie zapraszamy tych Małych i Dużych na spektakl z okazji Mikołajek w wykonaniu Teatru Castingowego mplusm zatytułowany "Dlaczego nie ma śniegu na święta".
W tym roku znowu nie będzie śniegu na Święta. Tylko właściwie dlaczego? Czy chcecie wiedzieć? Opowiemy wam pewną niezwykłą historię, która to wszystko wyjaśni. Tylko musicie zachować ją w tajemnicy. Nie wszyscy wiedzą dlaczego nie ma śniegu podczas Świąt. I zapewne nie wszyscy chcieliby się dowiedzieć. Potworna trwoga ogarnęła Dachowo, bo oto Śniegołak – potwór z dalekiej północy zjawił się w mieście. Szkaradna kreatura najwidoczniej chce zepsuć wszystkim świąteczny czas.
W dodatku Święty Mikołaj zniknął i pojawił się w jego miejsce jakiś dziwny śpiąc...y jegomość, który nazywa siebie Śniętym Mikołajem. Kim jest? Czy rozwiezie prezenty? Z tak wielkim rozgardiaszem zupełnie nie radzi sobie burmistrz Dachowa – Choinka Grażynka,
której dziwna przypadłość nie pozwala przystroić się na wigilię. Teraz los Świąt leży już tylko w jednej parze małych, białych łapek. A właściwie w dwóch parach takich łapek. Kot Feliks, mieszkaniec Dachu postanawia uratować Święta.
Czy uda się to małemu kotkowi? Sami zobaczcie. Może nawet sami będziecie potrafili przywrócić Świętom śnieg.

Scenariusz: Marta Stachowiak
Występują:
Kot Feliks
Choinka Grażynka
Śniegołak
Śnięty Mikołaj

Na każdego Malucha po spektaklu będzie czekał św. Mikołaj, który obdaruje słodkim upominkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci