dla dzieci

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta

dla dzieci

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta

Mikołajkowy spektakl - Dlaczego nie ma śniegu na święta - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Serdecznie zapraszamy tych Małych i Dużych na spektakl z okazji Mikołajek w wykonaniu Teatru Castingowego mplusm zatytułowany "Dlaczego nie ma śniegu na święta".
W tym roku znowu nie będzie śniegu na Święta. Tylko właściwie dlaczego? Czy chcecie wiedzieć? Opowiemy wam pewną niezwykłą historię, która to wszystko wyjaśni. Tylko musicie zachować ją w tajemnicy. Nie wszyscy wiedzą dlaczego nie ma śniegu podczas Świąt. I zapewne nie wszyscy chcieliby się dowiedzieć. Potworna trwoga ogarnęła Dachowo, bo oto Śniegołak – potwór z dalekiej północy zjawił się w mieście. Szkaradna kreatura najwidoczniej chce zepsuć wszystkim świąteczny czas.
W dodatku Święty Mikołaj zniknął i pojawił się w jego miejsce jakiś dziwny śpiąc...y jegomość, który nazywa siebie Śniętym Mikołajem. Kim jest? Czy rozwiezie prezenty? Z tak wielkim rozgardiaszem zupełnie nie radzi sobie burmistrz Dachowa – Choinka Grażynka,
której dziwna przypadłość nie pozwala przystroić się na wigilię. Teraz los Świąt leży już tylko w jednej parze małych, białych łapek. A właściwie w dwóch parach takich łapek. Kot Feliks, mieszkaniec Dachu postanawia uratować Święta.
Czy uda się to małemu kotkowi? Sami zobaczcie. Może nawet sami będziecie potrafili przywrócić Świętom śnieg.

Scenariusz: Marta Stachowiak
Występują:
Kot Feliks
Choinka Grażynka
Śniegołak
Śnięty Mikołaj

Na każdego Malucha po spektaklu będzie czekał św. Mikołaj, który obdaruje słodkim upominkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane