dla dzieci

Mikołajkowy spektakl baletowy

dla dzieci

Mikołajkowy spektakl baletowy

Mikołajkowy spektakl baletowy - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjątkowy Mikołajkowy Spektakl Baletowy 9 grudnia w niedzielę o godzinie 16.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice, przy ul. Południowej 2 w wykonaniu uczniów z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Młodzi tancerze zaprezentują różne techniki tańca od klasycznego poprzez tańce ludowe, po taniec współczesny. Będą to fragmenty słynnych baletów: „Jezioro łabędzie”, „Śpiąca Królewna”, „Córka źle strzeżona”, ”Korsarz”, „Don Kichot”, ‘Płomień Paryża”, do muzyki znanych i cenionych kompozytorów m.in. Piotra Czajkowskiego, Ludviga Minkusa, Adolpha Adama, czy Leo Delibes. Tańce ludowe w wykonaniu młodych tancerzy zdobyły liczne nagrody na konkursach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mikołajkowy spektakl baletowy

Super spektakl. Organizacja 5+
Świetne przedstawienie. Podobało się dużo bardziej niż Jezioro Łabędzie wystawianie na Warszawskim Torwarze w wykonaniu zawodowców z Rosyjskiego Baletu Moskiewskiego.
Piękne przedstawienie! Dla osób lubiących taniec to była ogromna przyjemność dla oczu i uszu 😄 Podziękowania dla Domu Kultury! ps. Polecam zaprosić zespół ludowy Ożarowiacy. Z przyjemnością bym ich obejrzała pewnie nie tylko ja ☺

Polecane z kategorii dla dzieci