dla dzieci
Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem | PRZEDSPRZEDAŻ

dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem | PRZEDSPRZEDAŻ

 
Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem | PRZEDSPRZEDAŻ - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem | PRZEDSPRZEDAŻ | Bilety na wydarzenie dla dzieci

Twoje dziecko pasjonuje się Minecraftem? Jeśli tak zabierz, je do świata Minecraft, gdzie ze swoim ulubionym youtuberem DEALERQ’em spędzi niezapomnianą przygodę.

Dzieci w wieku 5- 12 lat zapraszamy na Minceraft Day z youtuberem DEALEREQ'iem, do Sal Zabaw Fikołki. Podczas 4- godzinnego eventu czeka na Was wiele atrakcji. Fikołki zamienią się w świat Minecrafta. Będziecie mogli również wziąć udział w jednych z wybranych warsztatów, których opisy przedstawiamy poniżej:

Warsztaty kreatywnego budowania bazy Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft DEALERQ-a dzieci na warsztatach budowania bazy będą mogły wykorzystać i dalej rozwijać swoją kreatywność i zdolność przestrzennego planowania. Nasi młodzi budowniczy będą musieli rozwiązać wiele problemów w tworzeniu konstrukcji i tajnej bazy za pomocą specjalnych kostek sześciennych w dużych rozmiarach. Przy okazji uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem inżyniera  DEALERQ’a. Warsztaty trwaja 20 minut i odbywają się w grupie 8 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’iem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty programowania Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft dzieci na warsztatach programowania uczą się kreatywnego myślenia. Nauka przez zabawę rozwija możliwości intelektualne i jest wstępem do profesjonalnego programowania.  Uczestnicy zaprogramują m.in. zwierzęta i inne postacie Minecraft, za pomocą kodu zabiorą Alexa i Steva na wycieczkę. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem znającego się na Minecraft jak nikt inny programisty  DEALERQ’a. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’iem.  Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty kulinarne Minecraft “Cook Creeper”

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft, dzieci na warsztatach kulinarnych będą mogły sprawdzić się w roli kucharza. Na specjalnie przygotowanych stoiskach stworzą danie, które przypadnie do gustu nawet Alexowi i Stevovi. Składniki, jak w grze Minecraft, zostaną pokrojone w kostki. Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem szefa kuchni  DEALERQ’a. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’em. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

 

Cała Sala Zabaw Fikołki do Waszej dyspozycji:

Zakupiony bilet na Minecraft Day  z youtuberem - DEALERQ’iem upoważnia do:

  • udziału w 4- godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
  • korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
  • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
  • udziału w jednych warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
  • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
  • ścianki wspinaczkowej,
  • uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych tematyce Minecraft organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
  • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opłata 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków)

Uwaga! Godzina warsztatów zostanie potwierdzona wiadomością SMS  do 24 godzin przed rozpoczęciem eventu. Grupy zostaną dobrane ze względu na wiek uczestników.


Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Minecraft.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownego oświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody w stylu Minecraft. 

Zakup biletu na Event Minecraft Day (Event)  jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu.Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Udane wydarzenie😊dzieci bardzo zadiwolone
Impreza zupełnie nie warta tej ceny, aczkolwiek dziecko było zachwycone
SUPER IMPREZA DZIECIAK BYŁ TAKI SZCZĘŚLIWY
Syn był zadowolony a to najważniejsze :)
Córce 11 lat bardzo się podobało, cieszyła się że mogła spotkać się i porozmawiać ze swoimi idolami, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia. Warsztaty również ocenia pozytywnie. Ja również pozytywnie oceniam organizację wydarzenia. Tylko w przypadku rozbijania piniaty proponuję by była łatwiejsza do rozbicia :-)

Polecane