dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem

dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem

Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Twoje dziecko pasjonuje się Minecraftem? Jeśli tak zabierz, je do świata Minecraft, gdzie ze swoim ulubionym youtuberem DEALERQ’em spędzi niezapomnianą przygodę.

Dzieci w wieku 5- 12 lat zapraszamy na Minceraft Day z youtuberem DEALEREQ'iem, do Sal Zabaw Fikołki. Podczas 4- godzinnego eventu czeka na Was wiele atrakcji. Fikołki zamienią się w świat Minecrafta. Będziecie mogli również wziąć udział w jednych z wybranych warsztatów, których opisy przedstawiamy poniżej:

Warsztaty kreatywnego budowania bazy Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft DEALERQ-a dzieci na warsztatach budowania bazy będą mogły wykorzystać i dalej rozwijać swoją kreatywność i zdolność przestrzennego planowania. Nasi młodzi budowniczy będą musieli rozwiązać wiele problemów w tworzeniu konstrukcji i tajnej bazy za pomocą specjalnych kostek sześciennych w dużych rozmiarach. Przy okazji uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem inżyniera DEALERQ’a. Warsztaty trwaja 20 minut i odbywają się w grupie 8 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’iem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty programowania Minecraft:

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft dzieci na warsztatach programowania uczą się kreatywnego myślenia. Nauka przez zabawę rozwija możliwości intelektualne i jest wstępem do profesjonalnego programowania. Uczestnicy zaprogramują m.in. zwierzęta i inne postacie Minecraft, za pomocą kodu zabiorą Alexa i Steva na wycieczkę. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem znającego się na Minecraft jak nikt inny programisty DEALERQ’a. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’iem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty kulinarne Minecraft “Cook Creeper”

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera, dzieci na warsztatach kulinarnych będą mogły sprawdzić się w roli kucharza - alchemika i stworzyć jadalne eliksiry! Na specjalnie przygotowanych stoiskach stworzą mikstury, które przypadną do gustu nawet Alexowi i Stevovi. Składniki, zostaną pokrojone w Minecraftowe kostki,a następnie zmienione w Minecraftowe Eliksiry. Do wyboru aż 6 kombinacji! Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem szefa kuchni DEALERQ’a. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z DEALERQ’iem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Cała Sala Zabaw Fikołki do Waszej dyspozycji:

Zakupiony bilet na Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem upoważnia do:

  • udziału w 4- godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
  • korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
  • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
  • udziału w jednych warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
  • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
  • ścianki wspinaczkowej,
  • uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych tematyce Minecraft organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
  • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opłata 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków)

Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Minecraft.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownych dokumentów.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody w stylu Minecraft.

Zakup biletu na Event Minecraft Day (Event) jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu.Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Minecraft Day z youtuberem - DEALERQ’iem

Po raz pierwszy byłam z synem na takiej imprezie. Zabawa bardzo dobrze zorganizowana. Dzieci nie mogły się nudzić. Syn bardzo zadowolony, a to najważniejsze.
Youtuber bardzo sympatyczny i mega zaangażowany. To mi się bardzo podobało. Tylko 3 gwiazdki za zachowanie Pani prowadzącej, która na niektóre limitowane atrakcje (rozbijanie piniaty itp.) wprowadzała poza kolejnością dziecko znajomej. Przykre, że nawet w zabawach dla dzieci znajomości się liczą.
Udane wydarzenie😊dzieci bardzo zadiwolone
Impreza zupełnie nie warta tej ceny, aczkolwiek dziecko było zachwycone
SUPER IMPREZA DZIECIAK BYŁ TAKI SZCZĘŚLIWY
Syn był zadowolony a to najważniejsze :)
Córce 11 lat bardzo się podobało, cieszyła się że mogła spotkać się i porozmawiać ze swoimi idolami, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia. Warsztaty również ocenia pozytywnie. Ja również pozytywnie oceniam organizację wydarzenia. Tylko w przypadku rozbijania piniaty proponuję by była łatwiejsza do rozbicia :-)

Polecane z kategorii dla dzieci