dla dzieci

Mistrzostwa Polski w Sabotażystę i Wizard

dla dzieci

Mistrzostwa Polski w Sabotażystę i Wizard

Mistrzostwa Polski w Sabotażystę i Wizard - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W sobotę 19 października Browar B. stanie się miejscem rywalizacji najlepszych graczy z Polski o tytuł mistrza Polski w gry Sabotażysta i Wizard. Stawką awans do mistrzostw świata w Antwerpii. Zawodom towarzyszył będzie całodzienny festiwal gier planszowych.

Po raz kolejny włocławskie centrum kultury zamieni się w ogromną salę gier. Na ponad 60 stołach znajdą się różnorodne planszówki: przygodowe, matematyczne, logiczne i zręcznościowe. Wydawnictwo G3 specjalizuje się w grach rodzinnych, ale w sali widowiskowej znajdą się również tytuły dla wytrawnych graczy. Przez cały dzień rozgrywane będą towarzyskie turnieje, m.in. w nagrodzoną przez MENSA grę pt. 6.bierze oraz wydawniczą nowość Rzuć na tacę. Najmłodsi będą mogli zmierzyć się w turnieju Selenka Cupselki. Dostępna również będzie wypożyczalnia gier Naszej Ksiegarni.
Jednocześnie w salach turniejowych ponad 100 najlepszych graczy wyłonionych w ogólnokrajowych eliminacjach walczyć będzie o mistrzostwo Polski w popularnego Sabotażystę oraz Wizard. Wśród nich siedmiu z Włocławka.

Zapraszamy na prawdziwą Radość Grania!

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Włocławka oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli

Sobota, 19.10, g. 11.00 – 20.30, bilety 7 zł w kasie CK Browar B. oraz na biletyna.pl
Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mistrzostwa Polski w Sabotażystę i Wizard

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci