dla dzieci

Muzyczny Świat Bajek

dla dzieci

Muzyczny Świat Bajek

Muzyczny Świat Bajek - Bilety na wydarzenie dla dzieci

MUZYCZNY ŚWIAT BAJEK

Niezwykłe widowisko edukacyjno - muzyczne, które zabierze dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat ponadczasowych bajek i magicznych instrumentów.

Najmłodsi otrzymają zatem możliwość podróży w czasie i odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami i Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Chłopców z pewnością zainteresuje szalona jazda z Zygzakiem McQuin’em a dziewczynki spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

Ale na tym nie koniec atrakcji. Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry symfonicznej, muzycy będą mieli możliwość wprowadzenia maluchów w fascynujący świat instrumentów muzycznych. Przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Obok orkiestry symfonicznej, na scenie wystąpią utalentowani soliści, znani między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczny Świat Bajek

Wystep nie dla malych dzieci: glosno i nieprofesjonalnie. Wszyscy ubrani na czarno jak w filharmonii i zero przygotowania sie do wystepu: zadnych strojow i prob skutecznego wciagniecia dzieci do zabawy. Sumujac: haltura jak dla prowincji
Słaby poziom. Nie działające mikrofony, Pani nie znająca tekstów (musi je czytać z laptopa). 50 minut cienkiego pokazu
Sam występ świetny, ale wydaje mi się to za mało dla samych dzieci. Brakowało czegoś, aby zachęcić dzieci do śpiewania, tańczenia. Samo wykonanie piosenek bez zarzutu.

Polecane z kategorii dla dzieci