dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

Muzykowanie na dywanie - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Noworoczny koncert dla najmłodszych "MUZYKOWANIE NA DYWANIE"

Któż nie chciałby przenieść się z powrotem do magicznych czasów dzieciństwa? Sposobem na to może być koncert dla najmłodszych „MUZYKOWANIE NA DYWANIE”, na który serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami!

Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem to nie tylko dobry sposób na wspólny rodzinny czas, ale też rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Koncerty "MUZYKOWANIE NA DYWANIE" to zaproszenie do wspólnego muzykowania, tańczenia, śpiewania oraz grania na małych i dużych instrumentach. To nauka przez zabawę, wspólne odkrywanie świata tańca i muzyki. Wspólne muzykowanie dodatkowo uświetniają pokazy taneczne, a przy różnych okazjach zachwycimy dzieci różnymi efektami specjalnymi, np. pokazem confetti, bańkami mydlanymi, sztucznym śniegiem czy chmurą balonów!

Każdy koncert jest wyjątkowym doświadczeniem o innej tematyce, a od tematu koncertu zależy dobór utworów w danej odsłonie. Dzieci oraz dorośli bawią się i rozwijają przy muzyce granej na żywo. Koncert poprowadzą dwie wspaniałe i charyzmatyczne osobowości sceniczne znane z programów takich jak „THE VOICE OF POLAND” Marta Florek oraz „YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ” Maria Foryś. Obie prowadzące są aktywnymi mamami i doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych.

Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów. Marcie i Marii będą akompaniować Przemek Zalewski (piano), Karol Kozłowski (gitara, bas) oraz Piotr Kożbielski (instrumenty perkusyjne). Podczas tych magicznych koncertów rodzinnych wspólnie stworzą wyjątkową atmosferę starannie dobierając repertuar oraz aktywności dla dzieci.

Koncerty „MUZYKOWANIE NA DYWANIE” zachwycają publiczność w całej Polsce.

Dodatkowe informacje:

  • spotkanie dla maluszków w wieku 0-3 lat, koniecznie z opiekunem
  • prośba o zabranie ze sobą kocyków
  • bilety obowiązują tylko opiekunów, maluszki wchodzą bezpłatnie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzykowanie na dywanie

Super zabawa, dla małych jaki i dla dużych
Super wydarzenie! :) piękne głosy. Fantastycznie przeprowadzone zajęcia:)
Bardzo fajnie spędzony czas. Szkoda ze tak krótko!
Świetny koncert, dzieciaki zachwycone. Oby więcej takich :)
Było wspaniale. Bawiliśmy się z synkiem wyśmienicie. Oby czesciej

Polecane z kategorii dla dzieci