Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce

dla dzieci

Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce

Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KONCERT MUZYKOWANIE NA DYWANIE- “JESIENNE BARWY W MUZYCE”

UWAGA: JEDNA WEJŚCIÓWKA JEST DLA 1 DZIECKA Z 1 OPIEKUNEM.

A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwile stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie…

„Muzykowanie na dywanie” to seria interaktywnych koncertów muzyczno-tanecznych dla najmłodszych. Każdy koncert jest wyjątkową i niepowtarzalną muzyczną przygodą mającą swój dominujący motyw tematyczny, który inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo.

Tym razem, w Żoliborskim Domu Kultury, artyści zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej Jesiennej podróży. Koncerty z cyklu „Muzykowanie na dywanie” to zawsze zaproszenie do wspólnej zabawy – śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy, wykształcić w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.

Koncert poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne – Maria Foryś, znana z programu „You can dance – po prostu tańcz” oraz Marta Florek, znana z programu „The Voice of Poland”. Jednoczesnie obie są aktorkami na stałe goszczacymi na deskach scenicznych wielu teatrów. Obie prowadzone są również aktywnymi mamami oraz pedagogami – rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych zarówno z perspektywy rodzica jak i nauczyciela. Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów muzycznych: Piotr Iwański – kierownik muzyczny | piano, Maciej Wojcieszuk | perkusja, Michał Mościcki – bas | kontrabas.

Koncert dla młodego widza od 3- 10 lat
Czas trwania koncertu około 50 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce


Jak działają recenzje?
Bardzo dobrze opracowany scenicznie wybór utworów dla dzieci o jesieni
Joanna 26.11.2023 14:07
Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce
Warszawa, 25.11.2023
Fort Sokolnickiego
świetny program, obie panie prowadzące w bardzo naturalny sposób bawiły się z dziećmi, świetne i wokalnie i tanecznie. Piosenki dopasowane do wieku dzieci. Zespół muzyczny - super. Całość przygotowana profesjonalnie, stroje, rekwizyty, dekoracje jak z prawdziwego teatru. Brawo. Prosimy o więcej.
babcia Grażyna 26.11.2023 11:29
Muzykowanie na dywanie - Jesienne Barwy w Muzyce
Warszawa, 25.11.2023
Fort Sokolnickiego

Polecane z kategorii dla dzieci