dla dzieci

Nie oceniaj smoka przed bajką | Spektakl improwizowany dla dzieci

dla dzieci

Nie oceniaj smoka przed bajką | Spektakl improwizowany dla dzieci

Nie oceniaj smoka przed bajką | Spektakl improwizowany dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Smoki, smoczyce i smoczątka. W tradycyjnych bajkach to z reguły ciemne charaktery zionące ogniem pokonywane przez dzielnych rycerzy. Tym razem będzie inaczej! Dzieci wraz z rodzicami wskażą jakiego smoka chciałyby zobaczyć. Dzięki ich sugestiom powstanie bajka o wymyślonych przez widzów stworach.

Może pojawi się smoczyca krawcowa szyjąca kolorowe skarpety zakochana w Mikołaju Koperniku? Może smok Eugeniusz, który jest nauczycielem w szkole dla księżniczek? A może smoczuś Antoś, który wszystko gubi i musi mieć asystenta, który wszystko za niego znajduje?

Bajkowe historie zależą od wyobraźni małego widza – on tu rządzi! Opowieści powstaną na żywo, na oczach dzieci. Bez scenariusza. Już nie możemy się doczekać gdzie ta historia nas zaprowadzi…

Bajka improwizowana dla młodych widzów to połączenie teatru i animacji. Powstaje opowieść, którą można przeżyć tylko raz, drugi raz się nie zdarzy. Aktorzy przemycają też sporo humoru dla dorosłych, warto więc przyjść całymi rodzinami i podarować sobie godzinę radości.

Bujdy i Bajania, czyli Ada Żurawska i Cezary Markiewicz to stosunkowo młoda formacja. Występuje na scenie od dwóch lat, odgrywając przedstawienia dla dorosłych, jak i dla dzieci. Sztuki improwizowania uczyli się pod okiem instruktorek z Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Obecnie doskonalą warsztat u boku najlepszych polskich improwizatorów. Występują w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury, na scenie bydgoskiego Eljazzu oraz okazjonalnie na scenach w całym kraju. Tym razem Przywędrowali do nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nie oceniaj smoka przed bajką | Spektakl improwizowany dla dzieci

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci